TeleVue czy Vixen?

PostIras | 26 Lip 2008, 16:25

Jontek napisał(a):no to wzialem narazie dwa lantany, jak sie nazbiera znowu pieniedzy, za miesiac czy dwa pomysle moze o ethosie lub naglerze, albo jakims wiekszym vixenie.


Stary, ja ci naprawdę szczerze gratuluję i zazdroszczę zarobków.. :wink:
Awatar użytkownika
 
Posty: 112
Rejestracja: 13 Sie 2006, 13:48
Miejscowość: Wroclaw

 

PostJontek | 26 Lip 2008, 16:37

nie mam az takich wysokich zarobkow, a zawsze zapraszam do anglii
Jesli chcesz wiedziec to mam ponad tysiac (troszke wiecej niz najnizsza krajowa, 5,52 funta/h najnizsza, a moja cos okolo 8 funtow/h)na miesiac czyli troszke wiecej niz polski kierowca, co prawda on musi rozbijac sie po calej europie a ja po 5-10 godzinach wracam do tzw domu. Powiem tylko ze pieniadze moze i sa tu wieksze, ze np mozesz kupic EQ6 z GoTo z miesiecznej wyplaty ale trzeba pamietac ze nie jest to nasz prawdziwy dom, nigdy nie bede tu swoj i jak wiekszosc polakow chcialbym jak najszybciej wrocic do polski. No i jeszcze jedno, kurs walut jest teraz niski bo okolo 4 zl za funta wiec moja pensja wyglada teraz marnie w polsce a nie tak jak bylo po 6 zl za fula. Co prawda place tu w funtach wiec nie czuje tej roznicy (wyzej wymieniony montaz kosztuje teraz 825 fuli i moze go kupie w przyszlym miesiacu). Poza tym jest jeden wielki plus pracy w anglii, przynajmniej w mojej firmie czuje sie kims waznym a nie jak w polsce, zaraz wepchna cie w kat. Tu czujesz szacunek, poza tym jakikolwiek objaw dyskryminacji i zglaszasz na policje.
WO Megrez 110, SW 8", EQ6, Atik 314L
Awatar użytkownika
 
Posty: 749
Rejestracja: 11 Gru 2006, 18:27
Miejscowość: Leeds

PostIras | 26 Lip 2008, 17:28

To jest to - w Anglii zaoszczędzisz a w Polsce co uciułasz to ci państwo zabierze (czyt. zedrze z ciebie). Trzeba albo dobrze kalkulować budżet albo pozostają zakupy na raty (ciekawe ile procent tutejszych forumowiczów stosuje ten typ zakupów). Sorry za odejście od tematu :)
Awatar użytkownika
 
Posty: 112
Rejestracja: 13 Sie 2006, 13:48
Miejscowość: Wroclaw

 

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

AstroChat

Wejdź na chat