Warto kupić

Postastrodamian27 | 15 Lis 2008, 19:55

Witam.Teleskop Sky-Watcher (Synta) SKP2001EQ5. Czy ktoś już posiada ten Teleskop jak się spisuję też chodzi montaż,na pewno lepszy niż poprzedni co miałem EQ3-2 :wink:
Załączniki
Warto kupić: dSKP2001EQ5.jpg
dSKP2001EQ5.jpg (18.88 KiB) Obejrzany 1343 razy
Lornetka DO Extreme ED 7x50
Awatar użytkownika
 
Posty: 1262
Rejestracja: 08 Sty 2008, 12:55
Miejscowość: Skała

PostJontek | 15 Lis 2008, 20:47

ja mam takiego
EQ5-hmm troszke sie chwieje, ale jak wrzucilem tube na eq6 to juz nie mam zadnych problemow
Tuba, lakier wyczerniajacy odpadal i opadal na lustro, wiec musialem go rozkrecic i wyczyscic wszystko zeby juz nie zlazilo no i lustro wyczyscic (nie wymagal ponownej kolimacji).
Okulary w zestawie to tandeta (kellery z napisem SUPER).
Teraz z tego zestawu co chcesz zostala mi tuba z zamontowanym motofokuserem i standartowy szukacz.
Po wymianie montazu, okularow i rozwiazaniu problemow z lakierem wyczerniajacym tubus no i fokuserem (wyciagiem) sprzet nie jest taki zly :?
Osobiscie juz drugi raz bym go nie kupil, no chyba ze z braku kasy bo jest to zestaw niskobudzetowy, dajacy zadowalajace obrazy i nie jest jakis bardzo uciazliwy w uzytkowaniu.
PS a na zdjeciu chyba jest EQ3, bo moj wyglada inaczej i mial stalowe nogi (rury).
WO Megrez 110, SW 8", EQ6, Atik 314L
Awatar użytkownika
 
Posty: 749
Rejestracja: 11 Gru 2006, 18:27
Miejscowość: Leeds

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

AstroChat

Wejdź na chat