Załoga STS-130 w Zamościu

Postmariuszz | 16 Maj 2010, 09:57

W sobotę 15 maja w Zamościu gościła prawie cała załoga Endeavour'a (oprócz Roberta Behnkena, który nie mógł przybyć do Polski).
Odbyła się konferencja, spotkanie, a później koncert chopinowski połączony z projekcją filmu do którego zdjęcia wykonali sami astronauci podczas pobytu na ISS.
Było niesamowicie.

http://www.zsma.pl/news.html#150510_01
Sky-Watcher Mak 127, 10x50 Bresser by Lidl ;)
-----
Awatar użytkownika
 
Posty: 110
Rejestracja: 06 Paź 2007, 13:50
Miejscowość: Zamość

 

PostPaweł Baran | 16 Maj 2010, 10:55

Fajnie, chociaż masz zdjęcia Mariusz a ja ani jednego, nie mogłem pobrać sobie planu wizyty astronautów z netu i nie wiedziałem gdzie, w jakich miastach, czy też małych miejscowościach zawitają. Potem, gdy dowiedziałem się, że będą w Krasiczynie zabrakło miejsc. I tak zakończyło się to spotkanie u mnie, nie widziałem się z nimi, nie mam ani jednego zdjęcia na dodatek, pozostał mały żal :cry: . Fajnie, że chociaż niektórym Wam się udało spotkać, miło zobaczyć takie zdjęcia. :wink:
Kiedy obserwujesz nocne niebo pełne gwiazd – Widzisz samego siebie. Astronomia to matka nauk i nie tylko- kamery CCD Tayama, Sony Acuter, Atik. lornetka 15x50 USSR.Refraktor paralaktyczny 60/900.Synta 6''OTA Sky-Watcher SK804A, Obrotowy Globus nieba
Awatar użytkownika
 
Posty: 33523
Rejestracja: 09 Paź 2006, 15:59
Miejscowość: Przysietnica: PTMA Warszawa

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

AstroChat

Wejdź na chat