Zamówienia z Kalmbach Publishing - polecam!

Postkaladann | 18 Sty 2011, 01:22

Właśnie dotarło do mnie wydanie specjalne wydanie "the milky way" zamówione z Astronomy.com przez Kalmbach Publishing (tak dla próby) :)

Zamówienia z Kalmbach Publishing - polecam!: okladka.jpg
okladka.jpg (23.5 KiB) Obejrzany 2897 razy


Moje obawy odnośnie takiego zakupu internetowego (wiecie...zamowienie, karta, a czy dojdzie i wogóle i w jakim stanie itd) okazały się bezpodstawne. Wiem że temat takich zakupów przez internet spoza polski jest mocno już u nas praktykowany jednak wciąż jest niemało osób/astromaniaków które uwazają to za zbyt egzotyczne czy skomplikowane, aby takie zamówienie sobie złożyć. Chciałbym rozwiać te obawy ; )

Złożenie zamówienia w Astronomy.com czy to na kalendarz 2011 (a jest piękny!) czy na czasopismo lub wydania specjalne jest naprawdę proste. Nie trzeba sie w kalmbach (przechodzi sie na strone tego wydawnictwa przy kliknieciu na "zamów") nawet rejestrować. Wystarczy podac nr karty i oczywiscie adres...i to wszystko ! Przesyłka trwa w nasze rejony od 3-5 tygodni i faktycznie mijają dokładnie 3,5 tyg od mojego zamówienia.

Przesyłka dociera w grubej specjalnej ekologicznej kopercie z tekturką (aby nie pogiać gazetki) i ogólnie paczka sprawia b. dobre solidne wrazenie. W srodku oczywiscie to co nas interesuje i fakturka? lub cos takiego.
Koszty..oprócz ceny na stronie (u mnie 9,95$) nalezy doliczyć transport do polski..czyli przy takiej wadze = 3,95$ . Razem 13,9$ = 42 zł.
Czy wychodzi taniej niż gdyby to było dostepne w empiku ?

Np. cena atlasu o ile pamietam kosztował tyle samo co wersja elektroniczna czyli 13$
u nas kosztował w empiku cos koło 65zł (poznań)
przy zamówieniu z astronomy.com powinno wyjsc nam około max 51zł czyli taniej.
Nie pamietam niestety ile w empiku kosztuje miesiecznik Astronomy aby porównać. Ale jesli przed ostatni numer (i pozostałe) mozna kupić w kalmbach zawsze za 4$ + wysyłka to = 25zł. Zaś aktualny numer kosztuje 6$+wysyłka = 30zł (kurs dolara3zł)

Co do samej gazetki..rzuciło mi sie w oczy praktycznie brak reklam! :shock: jest jedynie jedna strona na samym końcu. Jest oczywiscie masa ciekawych up-to-date artykułów i o to w tym chodzi : ) Polecam kazdemu astromaniakowi, który choć trochę zna angielski jak i tą metodę zamawiania.

Zamówienia z Kalmbach Publishing - polecam!: aso1.jpg




więcej bezpośrednio z kalmbach
http://www.kalmbachstore.com/scale-mode ... onomy.html
kaladann
 

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

AstroChat

Wejdź na chat