Z miesięcznikiem Astronomia oszczędzasz 10% na zakupach

PostPiotr Brych | 16 Maj 2014, 00:09

We współpracy ze sklepem Teleskopy.pl proponujemy naszym prenumeratorom korzystne rabaty na zakup dowolnego sprzętu w tym sklepie:
- 5% dla każdego prenumeratora mającego wykupioną ciągłą prenumeratę do przynajmniej grudnia 2014 r. włącznie
- 10% dla każdego prenumeratora mającego wykupioną ciągłą prenumeratę do przynajmniej czerwca 2015 r. włącznie

Każdy prenumerator może dostać maksymalnie 3 kupony rabatowe wysyłane wraz z numerami: lipcowym, sierpniowym i wrześniowym Astronomii. Kupony te będzie można zrealizować do końca września 2014 roku w dowolnym sklepie sieci Teleskopy.pl otrzymując opisane na nich rabaty (5 lub 10%) na jednorazowy zakup bez ograniczenia kwotowego. W ten sposób kupując np. teleskop z montażem i akcesoriami za 5000 zł, można uzyskać 500 zł rabatu co z nawiązką zwróci koszty całej prenumeraty. Dysponując trzema takimi kuponami będzie można trzykrotnie dokonać zakupu z rabatem. Nie jest możliwe łączenie rabatów z kilku kuponów w jeden zakup ani łączenie go z innymi rabatami.
To, jaki kupon będzie dostarczony prenumeratorowi w danym miesiącu, jest zależne od długości wykupionej prenumeraty na dzień wysyłki kuponu. Np. jeżeli dany prenumerator w dniu wysyłki numeru lipcowego (ok. 20 czerwca) będzie miał wykupioną prenumeratę do np. marca 2015, otrzyma kupon z rabatem 5% ale jeśli przed wysyłką numeru sierpniowego (czyli przed ok. 20 lipca) dokona jej przedłużenia tak oby obejmowała również czerwiec 2015 r., kolejne numery (sierpniowy i wrześniowy) otrzyma już z kuponem 10%.
 
Posty: 63
Rejestracja: 01 Gru 2009, 22:24

 

PostŁukasz_M | 16 Maj 2014, 10:42

Super!!
Czy planujecie również promocję przed 20 lipca na przedłużenie prenumeraty? W sensie coś w rodzaju tej poprzedniej 10 PLN/numer.
Czy rabaty będa również z wersją elektroniczna prenumeraty?
Pozdrawiam
Łukasz
-----------------------------------------------------------
gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo
hominis est errare, insipientis in errore perseverare
feci, quod potui, faciant meliora potentes
per aspera ad astra
Awatar użytkownika
 
Posty: 293
Rejestracja: 14 Paź 2013, 15:38

 

Postlumpo | 16 Maj 2014, 10:45

Chętnie bym też na preferencyjnych warunkach przedłużył prenumeratę na dłuższy okres.
Awatar użytkownika
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 Lip 2011, 09:56
Miejscowość: Rzeszów

 

PostPiotr Brych | 16 Maj 2014, 11:13

Każdy rodzaj prenumeraty (także elektroniczna) bierze udział w promocji. Niektórzy prenumeratorzy elektroniczni nie podali mi adresów zamieszkania co będzie potrzebne do wysłania kuponu ale upomnę się u nich o to.

Dać palec to rękę utną :) Jest promocja na zakupy w Teleskopy.pl - to już odpuście z tymi 10 zł za prenumeratę. Kupujecie roczną prenumeratę w normalnej cenie, za 156 zł, dostajecie 3 kupony każdy na 10% i na zakupach w Teleskopy.pl odbijacie sobie CAŁĄ kwotę jaką wydaliście na prenumeratę a nie jakieś tam 3 zł na miesiąc. Trzeba korzystać.
 
Posty: 63
Rejestracja: 01 Gru 2009, 22:24

 

PostŁukasz_M | 16 Maj 2014, 13:23

Piotr Brych napisał(a):...
Dać palec to rękę utną :) Jest promocja na zakupy w Teleskopy.pl - to już odpuście z tymi 10 zł za prenumeratę. Kupujecie roczną prenumeratę w normalnej cenie, za 156 zł, dostajecie 3 kupony każdy na 10% i na zakupach w Teleskopy.pl odbijacie sobie CAŁĄ kwotę jaką wydaliście na prenumeratę a nie jakieś tam 3 zł na miesiąc. Trzeba korzystać.


Jasne. Ja tylko tak podpuszczam :) . Warto dodać do opisu że rabat pewnie nie wiąże się z innymi rabatami jak np 5% dla PTMA (a może łączy się?).
Oferat zdecydowanie warta poważnego rozważenia. Rachunekj może wyjść na plus przy wiekszych zakupach. Szkoda tylko że ważność kończy się we wrześniu ;) Mało czasu na zebranie wiekszej gotówki :)
Pozdrawiam
Łukasz
-----------------------------------------------------------
gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo
hominis est errare, insipientis in errore perseverare
feci, quod potui, faciant meliora potentes
per aspera ad astra
Awatar użytkownika
 
Posty: 293
Rejestracja: 14 Paź 2013, 15:38

 

PostPiotr Brych | 16 Maj 2014, 14:24

Rabatów nie łączy się bo właściciel Teleskopów.pl musiał by do tego interesu dokładać. I tak większość cen ma niższych niż gdzie indziej. Rabat na kuponie jest gwarantowany ale zawsze można coś negocjować więcej tyle że już bez gwarancji sukcesu.
 
Posty: 63
Rejestracja: 01 Gru 2009, 22:24

 

Post•Fish3r• | 17 Maj 2014, 09:28

i to jest dobry ruch..Brychu. Zyskają i teleskopy jako reklama ,przyciagnięcię nowych klientów + szansa na związanie ich z sobą i samo pismo też. Już teraz wiekszość linków które tu widzę jak wiara coś kupuje to teleskopy.pl

I po raz kolejny......Rozejrzyjcie się za dobrym grafikiem ( pismo jest schludne owszem , ale BŁAGA o grafika - jestescie ogolnokrajowym polskim pismem, a nie jakąś osiedlową broszurką :idea: ) - wywalcie kilka bezsensownych rzeczy i zamulaczy (jak np. te dziesiatki mikroskopowych mapek i dajcie merytoryczną treść -mapki niech sobie drukują z strony www) , poprawcie typografię (tekst obecnie się źle czyta mimo zdaje się pomniejszenia kroju pisma) , zróbcie wreszcie do cholery stronę www której NIE WSTYD pokazać ludziom - czy naprawdę nie zdajesz/cie sobie sprawy jak istotny to jest element ???? czy ludzie Wam o tym nie mówią ? i będzie dobrze. (Zachecasz obecnie do kupna prenumeraty banerem na stronie ktora do tego zniechęca! co za paradox! kto to wymyslił?)
Zobaczysz jak ci w czasie nakład wzrośnie. Daj 'se' w końcu powiedzieć. Okres niemowlęctwa już minął ...czas działać a nie odstraszać klientów np. strona www typu social media zrobi więcej dobrego niż 1000% zniżka z teleskopy.pl i jeżdżenie po betonie z cenami prenumeraty i szukanie cały czas jakby tu zakombinować naokoło aby ją zwiekszyć. Dlaczego tak trudno to zrozumieć?

Sory ze się wciałem w temat , ale to taki nagły spontan mnie ogarnął i piszę znowu to samo i pewnie bez efektu.

pozdro i powodzenia
 
Posty: 1120
Rejestracja: 15 Lip 2012, 13:40

PostPiotr Brych | 19 Maj 2014, 00:18

Rady są dobre i będą realizowane, choć być może nie zdajesz sobie sprawy z pewnych kosztów. Sądzę też, że zbyt optymistycznie przychodzi Ci stwierdzenie, że po jakiejś akcji (np. zmianie strony www) natychmiast wzrośnie sprzedaż. Zapewniam Cię, że nie wzrośnie w sposób odczuwalny, choć rzeczywiście warto mieć lepszą stronę www.
 
Posty: 63
Rejestracja: 01 Gru 2009, 22:24

 

Post•Fish3r• | 19 Maj 2014, 10:09

Piotr Brych napisał(a):Rady są dobre i będą realizowane, choć być może nie zdajesz sobie sprawy z pewnych kosztów. Sądzę też, że zbyt optymistycznie przychodzi Ci stwierdzenie, że po jakiejś akcji (np. zmianie strony www) natychmiast wzrośnie sprzedaż. Zapewniam Cię, że nie wzrośnie w sposób odczuwalny, choć rzeczywiście warto mieć lepszą stronę www.



Brychu..nigdzie nie napisałem ze wzrośnie natychmiast tylko ze "w czasie" - oczywiscie zależy też o jakiej klasie strony www mowa. Jesli to byłaby tzw wizytówkowa z kilkoma linkami i buttonami i jakimś obrazkiem zrobiona przez znajomego kolegę w czasie weekendu..no to nie liczyłbym na wiele oprócz zysku z tego, ze będzie godnie reprezentować pismo i nie bedzie zniechęcać tych wahających się do kupna ( obecny stan deprecjonuje wręcz pismo - mowiac w skrocie - jest to niedzwiedzia przysługa)
Ale jesli pójdziecie po całości i stworzycie przemyślaną, spójną stronę ukierunkowaną na media i social (logowanie sie, komentarze, facebook , twitter itd jakiś dodatkowy materiał dostepny dla prenumeratorów np. dodatkowe artykuły lub inne gadżety, promocje, newsy, mapy,wywiady,kursy, programy komp, reportaże. itd itp itd pomysłów milion..- ..to " zapewniam Cię" że oczekiwania was przerosną . Są to korzyści tzw "niewymierne" które w perspektywie przekladają się na wymierne) Dzisiaj cały swiat....klika.
Tak to działa. Net to podstawa wszelkiej promocji, reklamy oraz potężne narzędzie pozyskiwania i co wazniejsze utrzymywania relacji z klientami, przywiazywania ich do siebie) jest to WIZYTÓWKA ktora was reprezentuje nie tylko wsród kowalskich, ale też innych organizacjach/stowarzyszeniach. Jak ktoś tego nie widzi..może być tylko stratny i w tyle za konkurencją (choć i tak tu jej prawie nie macie: : ) . Przy tego typu stronie możecie wyjść na świat , otworzyć np. także mały sklep z gadzetami czy meteorytami - nie wiem..itp rozwinać działalność edu np z szkołami. - multum możliwości trzeba je tylko zobaczyć i w nie uwierzyć.

Wiem że ta strona miała powstać już dawno a najpozniej w styczniu/lutym?... zamiast szukać niedzielnych wolontariuszy, proponuje rozwinać skrzydła i poszukać profesjonalistów lub talentów chcących sie zaangażować. Usiaść w waszej wspólnej grupie, zrobić burzę mózgów jak to powinno wszystko wyglądać, postawić wysoką poprzeczkę, ambitną - czerpać garściami pomysły z gotowych , sprawdzonych zachodnich wzorców +wcielić własne, następnie poszukać najpierw odpowiednich osób w społeczności w której się obracasz i powoli realizować plan.

Nie wiem czy kojarzysz, ale to własnie na astropolis widziałem dobre kilka lat temu gościa ktory pokazywał przykłady zaprojektowanych przez siebie okładek na pismo właśnie....astro. Wygladały profesjonalnie , przyciągające wzrok, zachęcające do kupna i zajrzenia do środka pisma - byłem pod wrażeniem (ja np. nie mam takiego talentu ) i inni też - dałby radę spokojnie nie tylko z okładką - tego potrzebujecie - takich ludzi i tacy ludzie na forach istnieją (jak np zdolni programiści, marketingowcy,flashowcy itd) . Czemu nie korzystacie z tego ? Z tego co jest pod ręką ? Tylko znowu biadolenie o kosztach ? Wcale nie musza być wielkie przy odpowiedniej organizacji. Zresztą o kosztach można mówić wtedy jak ma sie już plan. A coś czuję, że koncepcji na promocję pisma przez www i w necie ogólnie nawet nie macie - bo traktujecie to po macoszemu podczas gdy ..jak wspomniałem cały swiat..klika...i patrzy na Was.

Wiem że moj ton pisania jest wkurzający ; ) , ale mam nadzieję ze to będzie następna cegiełka która popchnie wasz zespół do stworzenia czegoś, nie tylko profesjonalnego, ale także ambitnego, że nie spoczniecie na tym co jest bo potencjał jest olbrzymi.

Pozdro!

ps..ale wymalowałem gigantyczny post ; )
 
Posty: 1120
Rejestracja: 15 Lip 2012, 13:40

PostPiotr Brych | 03 Lip 2014, 09:46

W sprzedaży dostępny jest już numer lipcowy Astronomii. W piątek do prenumeratorów została rozesłana wersja drukowana listami priorytetowymi, w poniedziałek 30.6 powinna być u każdego prenumeratora. Wielu spośród prenumeratorów otrzymało wraz z gazetą kupon rabatowy do sklepu Teleskopy.pl. Kupony te będą wysyłane jeszcze wraz z numerami sierpniowym i wrześniowym, tak więc jest jeszcze szansa na załapanie się na niego. Warunkiem jest wykupienie prenumeraty do przynajmniej grudnia 2014 (dostaje się wtedy 5% rabatu na dowolny zakup) lub do czerwca 2015 (10% rabatu bez ograniczenia kwotowego).
Załączniki
Z miesięcznikiem Astronomia oszczędzasz 10% na zakupach: A25s.JPG
Z miesięcznikiem Astronomia oszczędzasz 10% na zakupach: A25d.JPG
 
Posty: 63
Rejestracja: 01 Gru 2009, 22:24

 

PostBlondas | 03 Lip 2014, 09:57

Mam kupon i nie zawaham się go użyć. Aczkolwiek ostatnio zakupiłem szukacz na giełdzie, więc tylko na uchwyt będzie.
Pozdrowienia
Piotr
Columbus 330 mm, ES 30 mm, Nagler T4 22 mm, ES 14 mm, ES 8,8 mm, ES 6,7 mm, ES 4,7 mm, filtr 2" DGM Optics NPB, 2" Lumicon OIII, Orion polaryzacyjny 1-40%, 1,25", Nikon EX 10x50
Awatar użytkownika
 
Posty: 499
Rejestracja: 30 Sie 2011, 15:00
Miejscowość: Gaj czyli prawie Kraków

 

PostPiotr Brych | 16 Lip 2014, 13:11

Sierpniowy numer Astronomii jest w tej chwili w druku, zapewne w poniedziałek pójdzie do odbiorców ale już dzisiaj prenumeratorzy wersji elektronicznej otrzymali swoje egzemplarze. W tym numerze mamy rekordowo dużą liczbę nowych autorów - mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu. Razem z numerem sierpniowym, podobnie jak z lipcowym wysyłamy kupony rabatowe do sklepu Teleskopy.pl .

Zapraszam do lektury.
Piotr Brych
Załączniki
Z miesięcznikiem Astronomia oszczędzasz 10% na zakupach: A26d.JPG
Z miesięcznikiem Astronomia oszczędzasz 10% na zakupach: A26s.JPG
 
Posty: 63
Rejestracja: 01 Gru 2009, 22:24

 

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

AstroChat

Wejdź na chat