* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Temat postu: Co dalej z astronomia.pl? A może...
PostWysłany: Wto Sie 12, 2014 6:32 am 

Od pewnego czasu coś dziwnego dzieje się z portalem astronomia.pl. Chodzi mi nie tylko o to, że tamtejsze forum już kilka tygodni nie działa i tylko wyświetla komunikat o błędzie. Czasami nie wchodzi nawet strona główna a jak już wejdzie to i tak widać, że newsy nie były tam aktualizowane od ponad roku, bo jako najnowsze jest zaproszenie na OZMĘ, ale zeszłoroczną. Podobnie artykuły we wszystkich działach - od dawna martwe.

Szkoda by było tak znany adres skazać na zombizację.

A przecież czasopismo Astronomia Amatorska zmieniło nazwę na Astronomia i jest teraz zgodne co do nazwy z... tym adresem. Z resztą założę się, że szukając strony czasopisma w necie wielu użytkowników instynktownie wpisze adres astronomia.pl albo wstawi astronomia do Google co na to samo wyjdzie. Z drugiej strony dobrze by było gdyby kompletni nowicjusze szukający swoich pierwszych informacji astronomicznych w necie trafiali na działającą i aktualną stronę najpoważniejszego pisma astronomicznego w Polsce a nie na jakiegoś ducha strony, która istniała dawno temu.

Możnaby błyskawicznie i bezboleśnie wintegrować pismo do istniejącego systemu czyli dodać tylko informację, że jest to strona czasopisma, wstawić informacje o najnowszym numerze jako news na głównej, dodać jakiś spis numerów archiwalnych a całą resztę zachować jak jest...

Profil E-mail  

Temat postu: Re: Co dalej z astronomia.pl? A może...
PostWysłany: Wto Sie 12, 2014 8:21 am 

A ja o tym wszystkim wiem. I jestem gotów odkupić domenę od jej aktualnego właściciela za bardzo godziwe pieniądze, który to jednak właściciel Jan P., absolutnie nie reaguje na moją korespondencję i oferty zakupu, nie odpowiada na maile, nie odbiera telefonu, nie odpowiada na korespondencję tradycyjnym listem - i co ja mogę w tej sytuacji zrobić?

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Sie 12, 2014 8:26 am 

Miejscowość: PARCZEW
Nie znam Jana P. - jednak jak jest, tak jak piszesz, to jest to postać cokolwiek dziwaczna...Żeby nie odpowiadać na korespondencje, a jednocześnie uśmiercać fajną domenę - nie rozumię tego...

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 2:05 pm 

Piotr Brych napisał(a):
A ja o tym wszystkim wiem. I jestem gotów odkupić domenę od jej aktualnego właściciela za bardzo godziwe pieniądze, który to jednak właściciel Jan P., absolutnie nie reaguje na moją korespondencję i oferty zakupu, nie odpowiada na maile, nie odbiera telefonu, nie odpowiada na korespondencję tradycyjnym listem - i co ja mogę w tej sytuacji zrobić?

co możesz zrobić..
Załącznik:

Cytuj:
A przecież czasopismo Astronomia Amatorska zmieniło nazwę na Astronomia i jest teraz zgodne co do nazwy z... tym adresem.

patrząc na to jak wyglada cały czas astronomia-amatorska.pl - nie wiem czy to bedzie szczęśliwy pomysł aby taki adres trafił własnie do Piotra..sory..ale..taka prawda.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] oraz 10 gości