Co dalej z astronomia.pl? A może...

Postandrozol | 12 Sie 2014, 07:32

Od pewnego czasu coś dziwnego dzieje się z portalem astronomia.pl. Chodzi mi nie tylko o to, że tamtejsze forum już kilka tygodni nie działa i tylko wyświetla komunikat o błędzie. Czasami nie wchodzi nawet strona główna a jak już wejdzie to i tak widać, że newsy nie były tam aktualizowane od ponad roku, bo jako najnowsze jest zaproszenie na OZMĘ, ale zeszłoroczną. Podobnie artykuły we wszystkich działach - od dawna martwe.

Szkoda by było tak znany adres skazać na zombizację.

A przecież czasopismo Astronomia Amatorska zmieniło nazwę na Astronomia i jest teraz zgodne co do nazwy z... tym adresem. Z resztą założę się, że szukając strony czasopisma w necie wielu użytkowników instynktownie wpisze adres astronomia.pl albo wstawi astronomia do Google co na to samo wyjdzie. Z drugiej strony dobrze by było gdyby kompletni nowicjusze szukający swoich pierwszych informacji astronomicznych w necie trafiali na działającą i aktualną stronę najpoważniejszego pisma astronomicznego w Polsce a nie na jakiegoś ducha strony, która istniała dawno temu.

Możnaby błyskawicznie i bezboleśnie wintegrować pismo do istniejącego systemu czyli dodać tylko informację, że jest to strona czasopisma, wstawić informacje o najnowszym numerze jako news na głównej, dodać jakiś spis numerów archiwalnych a całą resztę zachować jak jest...
 
Posty: 62
Rejestracja: 18 Lip 2014, 03:13

 

PostPiotr Brych | 12 Sie 2014, 09:21

A ja o tym wszystkim wiem. I jestem gotów odkupić domenę od jej aktualnego właściciela za bardzo godziwe pieniądze, który to jednak właściciel Jan P., absolutnie nie reaguje na moją korespondencję i oferty zakupu, nie odpowiada na maile, nie odbiera telefonu, nie odpowiada na korespondencję tradycyjnym listem - i co ja mogę w tej sytuacji zrobić?
 
Posty: 63
Rejestracja: 01 Gru 2009, 22:24

 

Postdziki1 | 12 Sie 2014, 09:26

Nie znam Jana P. - jednak jak jest, tak jak piszesz, to jest to postać cokolwiek dziwaczna...Żeby nie odpowiadać na korespondencje, a jednocześnie uśmiercać fajną domenę - nie rozumię tego...
 
Posty: 107
Rejestracja: 02 Kwi 2013, 16:28
Miejscowość: PARCZEW

 

Post•Fish3r• | 18 Wrz 2014, 15:05

Piotr Brych napisał(a):A ja o tym wszystkim wiem. I jestem gotów odkupić domenę od jej aktualnego właściciela za bardzo godziwe pieniądze, który to jednak właściciel Jan P., absolutnie nie reaguje na moją korespondencję i oferty zakupu, nie odpowiada na maile, nie odbiera telefonu, nie odpowiada na korespondencję tradycyjnym listem - i co ja mogę w tej sytuacji zrobić?


co możesz zrobić..
Co dalej z astronomia.pl? A może...: a.JPG


A przecież czasopismo Astronomia Amatorska zmieniło nazwę na Astronomia i jest teraz zgodne co do nazwy z... tym adresem.

patrząc na to jak wyglada cały czas astronomia-amatorska.pl - nie wiem czy to bedzie szczęśliwy pomysł aby taki adres trafił własnie do Piotra..sory..ale..taka prawda.
 
Posty: 1120
Rejestracja: 15 Lip 2012, 13:40

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

AstroChat

Wejdź na chat