Polska szkico-domena

Postfelcia97 | 11 Lut 2010, 14:23

Oczywiście popieram inicjatywę. Ale Piotr musi dograć wszystko. Wyliczyć finanse, określić potrzeby i nakazać wpłacić na jego konto cegiełki. Powodzenia i podzrawiam
Awatar użytkownika
 
Posty: 159
Rejestracja: 06 Gru 2006, 09:10
Miejscowość: BYDGOSZCZ

 

Postmagick | 11 Lut 2010, 15:33

zwierzak_grubas napisał(a):Co wy na to zeby znalesc jakiegos sponsora i utworzyc na bazie szkicodomeny w miare profesjonalną domene ze szkicami, astrofoto.i moze cos jeszcze.
Mysle ze móglbym sie tym zając ale po akceptacji tutejszego grona.
pozdrawiam piotr
Synta 8" Nikon 10 X 50
i wiele chęci
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 Lut 2010, 09:53

 

PostIgnisdei | 11 Lut 2010, 15:48

felcia97 napisał(a):Oczywiście popieram inicjatywę. Ale Piotr musi dograć wszystko. Wyliczyć finanse, określić potrzeby i nakazać wpłacić na jego konto cegiełki. Powodzenia i podzrawiam


Grzechu! Ale przecież ma być sponsor. :wink:
Choć oczywiście cegłę wrzucę do wora :!:

Rosbon (tak)
Ignis (tak)
Zwierzak (tak)
Alien (tak)
Apollo (tak)
Felcia (tak)

Jeszcze mój ziomal Sławko i wiemy na czym stoimy. :)
Ostatnio edytowany przez Ignisdei, 11 Lut 2010, 15:57, edytowano w sumie 1 raz
Ignisdei
 

Postrobson999 | 11 Lut 2010, 15:51

Jestem na TAK, dlatego nie rozumiem dlaczego przy moim imieniu jest (nie) :shock:
 
Posty: 271
Rejestracja: 01 Lip 2009, 12:23
Miejscowość: Stepnica, Wałcz

 

PostIgnisdei | 11 Lut 2010, 15:56

robson999 napisał(a):Jestem na TAK, dlatego nie rozumiem dlaczego przy moim imieniu jest (nie) :shock:

Robert wydawało mi się ze pomysł Piotra wydał Ci się nieodpowiedni. Ale skoro jesteś na "Tak" to sprawa oczywista i już edytuję...
Ignisdei
 

Postrobson999 | 11 Lut 2010, 15:58

No coś Ty, pomysł jest wspaniały, jestem chętny do współpracy!
 
Posty: 271
Rejestracja: 01 Lip 2009, 12:23
Miejscowość: Stepnica, Wałcz

 

Postzwierzak_grubas | 11 Lut 2010, 16:27

Zamieszałem troche dwa razy sie wyedytowało ale;
zwierzak_grubas napisał(a):Co wy na to zeby znalesc jakiegos sponsora i utworzyc na bazie szkicodomeny w miare profesjonalną domene ze szkicami, astrofoto.i moze cos jeszcze.
Mysle ze móglbym sie tym zając ale po akceptacji tutejszego grona.
pozdrawiam piotr



Chciałbym żebyście dobrze zrozumieli mój wcześniejszy post.Nie mam zamiaru zbierać żadnych cegiełek itp,itd
Nie znam jeszcze wszystkich kosztów utrzymania i prowadzenia domeny ale chce żeby całośc kosztów pokryli sponsorzy.
Mam zamiar opłacić informatyka żeby domena prowadzona była jak jej zachodnie na tą chwile niedościgłe odpowiedniki np;ASOD ( wzorujmy sie na najlepszych )
Gdyby projekt sie powiódł i zostały by z tego jakieś pieniążki chciałbym przeznaczyć je na jakiś wiekszy projekt.Wyzwaniem byłby kalendarz z wybranymi w drodze głosowania przez forumowiczów szkicami.
Oświadczam że nie mam zamiaru osiągać z tytułu prowadzenia domeny żadnych korzyści finansowych a ewentualne straty pokryje osobiście.Po zakończeniu każdego przedsiewzięcia rozlicze sie na tym forum.

pozdrawiam piotr
ps.
oczywiście cała para pójdzie w gwizdek jeżeli nie bedzie chęci współpracy ze strony forumowych astroszkicowników i astrofotografów


Amem
DYSORTOGRAFIK
152/760 + szklana zastawa
Awatar użytkownika
 
Posty: 1068
Rejestracja: 25 Gru 2008, 01:46
Miejscowość: Mysłowice

 

PostIgnisdei | 12 Mar 2010, 10:51

Chciałbym Was oficjalnie poinformować, że właścicielem Astroszkica jest teraz Piotr Rączka czyli nasz forumowy kolega Zwierzak-Grubas. Za zgodą wszystkich osób które przedłużyły hosting (w tym temacie+Slawka osobiście) przekazałem domenę Piotrowi.
Zatem wszystkie sprawy z wiązane z Astroszkicem proszę od tej chwili kierować na ręce Piotra.
Wiem też, że nowy właściciel Astroszkica, zgodnie z obietnicą planuje prężny rozwój portalu. Dlatego poszukuje komercyjnych patronów medialnych! Wszyscy wiemy, że z pustego i Salomon nie naleje -zatem gorąco dopinguję Piotra w jego dziele!
Ignis.
Ignisdei
 

Postrobson999 | 12 Mar 2010, 18:52

Tyle, że stronka musi nadal działać, a mi się powoli szkice kończą, tak więc bardzo proszę astro-szkicobraci o kolejne...
 
Posty: 271
Rejestracja: 01 Lip 2009, 12:23
Miejscowość: Stepnica, Wałcz

 

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości

AstroChat

Wejdź na chat