* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Temat postu: Co należałoby poprawić w AM
PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 4:01 pm 

Czy ktoś próbował robić taki eksperyment, aby spróbować wyobrazić sobie jakby pierwszy raz w życiu patrzyło się na coś/kogoś znanego dobrze wcześniej? Ta technika bywa stosowana w różnych sytuacjach np przy próbach akceptacji teściowej :mrgreen: , lub afirmacyjnych typu "Codziennie patrz na świat jakbyś oglądał go po raz pierwszy". No więc...jesli ktoś spróbuje popatrzeć po raz pierwszy na AM... to niech się 2x zastanowi... jakieś miejsce w mózgu, które zajmuje się logiką czy estetyką może zostać uszkodzone.

1) Czy ten dział "Pozostałe" ma w ogóle sens zajmować tyle miejsca i w ogóle jakiegokolwiek miejsca - skoro na "chacie" życia w nim tyle co w epicentrum sahary w samo południe? Po kiego czorta on tu jest? To jakiś resentyment jak po barach mlecznych z PRL? I jeszcze ta nazwa "Pozostałe".
Załącznik:

2) Czy ktoś nowy kto wchodzi na forum nie dostanie uścisku gałki ocznej od prób doczytania się co to tam napisali? białe na jasnym szarym...wyśmienity pomysł. Jak się juz doczyta to wśród uscisku gałek ocznych będzie musiał jeszcze przeprowadzić poważną analizę myślową dotyczącą związku "forum" a trzema tematami z giełdy. Pewnie należałoby to nazwać "Giełda" - zapewne?
Załącznik:

3) Każdy kto wchodzi pierwszy raz na forum chyba zwraca uwagę na paskudny wygląd ikon. Nie chodzi o to że sam wygląd jest przedpotopowy, ale niechlujstwo - białe poszarpane artefakty.
Te od tematów, przypiętych tematów, od "pw" po "nowy temat" i emotikonki, a już najgorsza paskuda..ikona załączników. Do tego można się przyzwyczaić i się przyzwyczajamy jak sie cały czas przebywa, ale spójrzcie na to "świeżym" okiem. Niesmak pozostaje i to duży.
Załącznik:
maszkarady.jpg
maszkarady.jpg (41.75 KiB) Obejrzany 2881 razy

Same ikony nie wyodrębniają też np przypiętych od zwykłych, ważnych od normalnych - wszystko się stapia w jedno. Jak to wygląda?
Czy widzicie o czym mówię niżej?
Załącznik:

Czy same ikony tematów muszą naprawdę kojarzyć się czerwonym krzyżem? https://pl.wikipedia.org/wiki/Polski_Cz ... Krzy%C5%BC . Ewentualnie idealny typ ikon dla kółek różańcowych. Czy już naprawdę nie można tego zmienić na cokolwiek co choć troche skojarzy się z wątkiem/postem albo tematem astro?

Kilka propozycji zmiany ułożenia tematów bo niektóre tez chyba są z przyzwyczajenia a nie wynikają z jakiejś praktyczności.
Zaznaczam ze w przeciwieństwo do tego co wyżej poniższe punkty są tylko moją subiektywną oceną co lepiej a co gorzej.

1) RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW
Nie można wrzucić w Sprzęt? Recenzje to słabo aktywny dział.. a jest na samym wierzchu. Wyrzucić stamtąd poza tym LITERATURA oprogramowanie itd.
kamery CCD i akcesoria przenieśc do Astrofotografia - niech to bedzie jedno a nie porozrzucane :!: Teleskopy zwierciadlane i soczewkowe połączyć w jedno - po cholerę to jest osobno? Ostatni post w drugim to 2015r. Akcesoria wrzucić w Sprzęt Astronomiczny - bo to jest sprzęt..po co do tego osobne recenzje w innym miejscu? Sprzet astronomiczny to już jedna wielka recenzja.

2) OBSERWACJE ASTRONOMICZNE -> literatura nakłada się z RECENZJE -> literatura. Po co?
Jaki sens mają poddziały Literatura i Programy Astronomiczne lokalne spotkania/zloty w tym dziale? Poddziałow jest tu tyle, że na monitorze FHD trzeba przewijac myszką aby dojść do wątków niżej :!: Lokalne spotkania/zloty/relacje dać w jedno na front zamiast recenzji i chatu.

3) SPRZĘT ASRONOMICZNY
Wpieprzyć tam Recenzje. Nie ma tam ani jednego poddziału - wiec będzie wciąż przejrzyście, a więcej miejsca na froncie na inne tematy.

3) WOLNE TEMAT ASTRONOMICZNE
Po co mieszać tematy z rocznym okresem trwania z stałymi a chować kwintesencje czyli astrofizykę i wiedzę astronomiczną gdzieś w czeluściach? To dodatkowo powoduje że te wątki sa kompletnie martwe. Astrofizyka i wiedza astronomiczna dać jako główny zamiast Recenzje lub dodatkowo w Inne zamiast chatu. Podobnie misje kosmiczne, zjawiska pogodowe.

4) Utworzyć dział/poddział -sprawy techniczne forum! - podstawa - co może ośmieli trochę forumowego ET czyli technicznego. Warto by było, aby czasem choć antenki pokazał.

TEMATY PRZYPIĘTE
Tematy przypięte mają za zadanie zwracać czyjąś uwagę. Ten cel mija się z założonym jeśli jest ich 1500 przypiętych na górze i za każdym cholernym razem trzeba przewijać to wszystko.
Jest ich za dużo! No bez kitu w WTA i Giełda jest ich dziesięć!! Jak wspomniałem wcześniej same ikony przypietych poza swoją wrodzoną obrzydliwością nie rozdzielają wyraźnie się od postów głównych. Problem tyczy się Wolne tematy astronomiczne, Obserwacje astronomiczne, Astrofotografia, Giełda

na razie to tyle.

Ostatnio edytowany przez •Fish3r• Śro Mar 29, 2017 9:46 pm, edytowano w sumie 4 razy

Temat postu: Re: Co należy poprawić w AM
PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 5:37 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wieliczka
O ile z większością Twoich uwag się zgadzam, o tyle z tymi odnośnie recenzji już nie bardzo.
Cytuj:
1) RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW
Nie można wrzucić w Sprzęt? Recenzje to słabo aktywny dział.. a jest na samym wierzchu. (...)
kamery CCD i akcesoria przenieśc do Astrofotografia - niech to bedzie jedno a nie porozrzucane :!: (...) Akcesoria wrzucić w Sprzęt Astronomiczny - bo to jest sprzęt..po co do tego osobne recenzje w innym miejscu? Sprzet astronomiczny to już jedna wielka recenzja.

To wprowadzi cudowny chaos. Po pierwsze, recenzja to coś innego, niż dyskusja o sprzęcie. W recenzjach piszemy recenzję - obszerny i konkretny opis czegoś, na podstawie własnych doświadczeń, testów. To jest taki kompedium wiedzy. A Sprzęt astronomiczny to dział na tematy typu: "pomóżcie mi z tym guidingiem", "jak skolimować SCT" itp. Czyli generalnie problemy, rozwiązania itp. Generalnie najczęściej luźne wątki, w których rzetelna wiedza pojawia się stopniowo (w recenzji pierwszy post zawiera już większość wiedzy z tematu).

Po drugie, rozrzucanie recenzji po sprzęcie i astrofotografii to droga do destrukcji. Potem trzeba tego będzie szukać w dwóch miejscach. Recenzje muszą przede wszystkim pozostać razem. Ale zgadzam się, że można je wywalić z głównej. Zróbmy więc w Dyskusjach o sprzęcie poddział Recenzje i wrzućmy tam całą ich zawartość. Moim zdaniem to najlepsze wyjście. Podobnie jest zresztą na Astropolis. Choć tam poszli dalej - również ATM należy do Sprzętu, co jest logiczne.

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 5:52 pm 

MateuszW napisał(a):
To wprowadzi cudowny chaos. Po pierwsze, recenzja to coś innego, niż dyskusja o sprzęcie.

Zgoda, tylko nie wiem czy mnie dobrze zrozumiano, mi chodzi poddział w SPRZĘT a nie zmieszanie Sprzętu z recenzjami : ) Chodzi o to aby wypchnąć dział w którym prawie się nic nie dzieje z frontu a gdzieś to trzeba by zrobić.

Założyłem ten wątek ponieważ skoro doszło do takiego przełomu u Janusza jakim jest umieszczenie reklam (co była propozycja odn. astrokrak już z 5 lat temu) to moze teraz..zdecyduje się wreszcie na dodatkowe kroki - uproszczenie, uporządkowanie, uestetycznienie forum - tak, aby każdemu korzystało się z niego fajniej i lepiej.

Temat postu: Re: Co należałoby poprawić w AM
PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 8:01 pm 

Miejscowość: Tuszyn [pod Łodzią]
Ja już zgłaszałem.na telefonie po wbiciu astromaniak muszę zaawansowane a potem że strona astromaniaka jest niebezpieczna.

PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 8:18 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sieradz (Rossoszyca)
okroj napisał(a):
Ja już zgłaszałem.na telefonie po wbiciu astromaniak muszę zaawansowane a potem że strona astromaniaka jest niebezpieczna.

Diabelnie uciążliwe. Też tak mam.

I kilka innych filtrów.

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 8:30 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rzeszów
A ja podejrzewam to , żeby giełda lepiej hulała . Zgadłem ?

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 8:50 pm 

dark napisał(a):
okroj napisał(a):

Diabelnie uciążliwe. Też tak mam.

Zdziwiłem się bo u mnie nie ma czegoś takiego. Taki komunikat pojawia się wtedy gdy strona zostaje czymś zainfekowana (ew. fałszywy alarm) - a nie jest.
Czy próbowaliście wyczyścić cache waszych przeglądarek?

PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 8:52 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: 15 km na południe od Krakowa
W tym wątku piszcie wszystko co wam przeszkadza i co można by ulepszyć Waszym zdaniem bo jest nowa wersja silnika brana pod uwagę z naciskiem na urządzenia mobilne i pozycjonowanie strony tak więc zmiany są nieuniknione i będą wdrożone w życie, zamierzam zostawić niebieską kolorystykę i ogólny układ do którego wiele osób się już przyzwyczaiło ale na pewno nie dam rozkurzyć po forum działu recenzje bo stanowi on jego wartościową część dopóki jest w jednym rozdziale forum :arrow: :roll: :idea:
Banery przeżyliście a część kasy z nich idzie na powiększenie powierzchni dyskowej , opłatę domen i konieczne zmiany w skrypcie a wyskakujących reklam Gogola nie planuję bo jest z nich niewielki pieniądz a ich upierdliwość olbrzymia więc je pomijamy w dyskusji :arrow: :!:

Fujinon 10x50, SCT 6 podręczny, SCT-14" HyperStar, EQ-6, Coronado 60, EOS-6D-mod i takie tam szkiełka do niego od 8 do 4000 mm plus lasery RGB do 2 W :-)

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 9:04 pm 

Janusz_P. napisał(a):
bo jest nowa wersja silnika brana pod uwagę

Nowy engine? na AM? Chyba się przesłyszałem - nie... ten post nie istnieje realnie. Czy ktoś może mnie uszczypnąć?

ps. kolorystyka i układ oczywiście muszą zostać - problem jest taki że ciężko będzie dostosować to do nowego enginu, chyba że zrobi to prof. firma za kasę i przeniesie wizualnie szablon kropka w kropkę a tu się liczą drobiazgi np rozstrzał liter w tematach głownych. Można zapytać o jakim silniku mowa? najnowsza wersja phpBB czy coś innego?

Recenzji naprawdę nie da rady przenieść do Sprzętu jako osobny pod-dział? To żadne "rozkurzanie" - tylko jedno kliknięcie dalej.

PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 9:10 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: 15 km na południe od Krakowa
W nowym forum będzie można przenosić całe działy jednym kliknięciem a nie wątek po wątku więc ich układaniem zajmiemy się po uruchomieniu nowej wersji która jest już we wstępnym przygotowaniu :arrow: 8)

Fujinon 10x50, SCT 6 podręczny, SCT-14" HyperStar, EQ-6, Coronado 60, EOS-6D-mod i takie tam szkiełka do niego od 8 do 4000 mm plus lasery RGB do 2 W :-)

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 9:22 pm 

Janusz_P. napisał(a):
więc ich układaniem zajmiemy się po uruchomieniu nowej wersji która jest już we wstępnym przygotowaniu :arrow: 8)

No to mi rozładowałeś temat tym posunięciem bo do tego czasu wszelkie sugestie nie mają sensu. Jesteś albo geniuszem taktyki, albo faktycznie coś powstanie na nowym engine. Właściwie to ci uwierzyłem czyli będę znowu zapewne ofiarą a ty napoleonem.

PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 9:26 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zduńska Wola
•Fish3r• napisał(a):
Janusz_P. napisał(a):
więc ich układaniem zajmiemy się po uruchomieniu nowej wersji która jest już we wstępnym przygotowaniu :arrow: 8)

No to mi rozładowałeś temat tym posunięciem bo do tego czasu wszelkie sugestie nie mają sensu. Jesteś albo geniuszem taktyki, albo faktycznie coś powstanie na nowym engine. Właściwie to ci uwierzyłem czyli będę znowu zapewne ofiarą a ty napoleonem.

Nie wiem czemu ten strach przed zmianą silnika. Przecież nikt nie powiedział że dane nie zostaną zaimportowane. Inna sprawa jeśli chodzi o konta użytkowników. Pewnie będzie trzeba zaktualizować hasło bo na nowym silniku będzie inne szyfrowanie tych danych.

Co do błędów na telefonach odnośnie niebezpiecznej strony to coś jest nie tak z certyfikatem SSL. Niby jest prawidłowy i dane strony na którą został wystawiony jest ok tyle że jest do niego ostrzeżenie że nie wszystkie przeglądarki mogą go akceptować. A błąd pojawia się tylko wtedy kiedy próbujemy wejść na stronę z szyfrowaniem i z przedrostkiem www. Bez www błędu nie ma.

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 5:08 am 
Awatar użytkownika

Nie widzę potrzeby zmian w działach forum czy jego szaty. Forum działa w nieznacznie zmienionej formie od bardzo dawna i jest najbardziej przejrzystym forum ze wszystkich na których jestem zarejestrowany.

I kilka innych filtrów.

Ostatnio edytowany przez dark, Czw Mar 30, 2017 5:32 am, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 5:31 am 
Awatar użytkownika

•Fish3r• napisał(a):

Zdziwiłem się bo u mnie nie ma czegoś takiego. Taki komunikat pojawia się wtedy gdy strona zostaje czymś zainfekowana (ew. fałszywy alarm) - a nie jest.
Czy próbowaliście wyczyścić cache waszych przeglądarek?

Próbowałem już wszystkiego.

I kilka innych filtrów.

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 9:59 am 

dark napisał(a):
Próbowałem już wszystkiego.

Podaj screen z dokładnym komunikatem.
Jakiej przeglądarki używasz czy jest aktualna, czy na innej jest tak samo np chrome/opera/firefox? Jaki system - android? Spróbujemy coś zaradzić - ale screen, to podstawa lub link do obrazka z dokładnie takim samym komunikatem.

@kaczor_ks - https czy http u mnie nie ma znaczenia, ale Dark spróbuj z wpisać bez https.

"Nie wiem czemu ten strach przed zmianą silnika. "
Obawa jest dlatego że nie chodzi tyle o dane co o wygląd. Nie ma raczej szans przenieść obecnego szablonu bez poważnych przeróbek specjalnie pod nowy. One są niekombatybilne z nowszymi wersjami phpBB (sprawdzałem kiedyś) , nie mówiąc o innych silnikach. Obawiam sie ze Janusz jak pisze coś kombinuje z ET czyli technicznym, bez żadnej dyskusji z userami i wyjdzie po prostu coś niebieskiego owszem, ale czy to będzie AM?

Ostatnio edytowany przez •Fish3r•, Czw Mar 30, 2017 10:53 am, edytowano w sumie 1 raz

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 10:29 am 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Przysietnica: PTMA Warszawa
Nie jestem zwolennikiem zmian, lekka poprawa tak zgadzam się, ale czasem te zmiany mogą doprowadzić do złego, Forum Astromaniak, wiedzą to te osoby, co bywają dłużej, że wszelakie zmiany były by dokuczliwe, chociaż ja wiem to od siebie, że po zmianie na niektórych forach miałem problem z dodaniem wiadomości kopój wklej, a tu taj odkąd pamiętam nie miałem żadnego problemu, liczy się to, że można pisać dodawać, a że są osoby, co by chcieli zmian, to tak jak pisałem. Astromaniak to taka przyjemna strona od wielu lat. :wink:

Kiedy obserwujesz nocne niebo pełne gwiazd – Widzisz samego siebie. Astronomia to matka nauk i nie tylko- kamery CCD Tayama, Sony Acuter, Atik. lornetka 15x50 USSR.Refraktor paralaktyczny 60/900.Synta 6''OTA Sky-Watcher SK804A, Obrotowy Globus nieba

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 2:13 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wieliczka
•Fish3r• napisał(a):
MateuszW napisał(a):
To wprowadzi cudowny chaos. Po pierwsze, recenzja to coś innego, niż dyskusja o sprzęcie.

Zgoda, tylko nie wiem czy mnie dobrze zrozumiano, mi chodzi poddział w SPRZĘT a nie zmieszanie Sprzętu z recenzjami : ) Chodzi o to aby wypchnąć dział w którym prawie się nic nie dzieje z frontu a gdzieś to trzeba by zrobić.

W takim razie zgoda. Pisałeś też coś o przeniesieniu fragmentu recenzji do sprzętu, a fragmentu do astrofotografii - i to byłoby złe. Ale wsadzić recenzje w całości jako poddział sprzętu popieram.

No no no Januszu, jestem zaskoczony :) Z niecierpliwością czekam na nowy silnik.

dark napisał(a):
Nie widzę potrzeby zmian w działach forum czy jego szaty. Forum działa w nieznacznie zmienionej formie od bardzo dawna i jest najbardziej przejrzystym forum ze wszystkich na których jestem zarejestrowany.

Niektóre działy forum są na prawdę nielogiczne. Nie widzisz tego, bo się przyzwyczaiłeś. Ale ja nawet teraz mam czasem problem coś znaleźć, jak jest w działach, które mniej aktywnie odwiedzam. Kilka rzeczy na prawdę wypadałoby zmienić.

A co do szaty, to masz na myśli zmianę całego silnika? To jest po prostu konieczne. Forum niby działa i jest ok, ale jest taka masa błędów, niekompatybilności i braków, że głowa boli. Przecież sam masz jeden problem :P Wymiana silnika go rozwiąże.

A moi drodzy, nie wiem czy wiecie, ale w obecnych latach urządzenia mobilne nie tyle, że są coraz ważniejsze, co JUŻ stanowią większość w przeglądaniu internetu. Czyli więcej razy nasze forum wyświetla się (koślawo i byle jak) na telefonie/tablecie, niż na PC. Tak więc przystosowanie go do mobilnych standardów jest koniecznością. No dobra, może akurat tutaj jest nieco inaczej, bo jednak wiele postów wymaga odczytania na kompie, jak np astrofotografia, której na telefonie oglądać się nie da. Może z tego względu fora astronomiczne będą miały wyższy odsetek wyświetleń desktopowych, niż inne/przeciętne strony.

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 3:06 pm 

MateuszW napisał(a):
Pisałeś też coś o przeniesieniu fragmentu recenzji do sprzętu, a fragmentu do astrofotografii - i to byłoby złe. Ale wsadzić recenzje w całości jako poddział sprzętu popieram.

Bo też się już przyzwyczaiłeś do złych nawyków i myślisz strukturalnie zamiast obiektowo - tak samo jak w programowaniu masz strukturalne i obiektowe :D Obiektowe jest lepsze, fajniejsze i wydajniejsze i bardziej intuicyjne. Pokaże o co chodzi. Masz np 5 kontenerów :
- astrofotografia
- sprzęt
- recenzje
- literatura
- oprogramowanie

Lepiej jest wszystko to co jest związane z astrofotografią umieścić w jednym kontenerze czyli recenzje sprzetu do focenia, foty astro , sprzet do focenia astro, literatura do astrofocenia, oprogramowanie astro- foceniowe jako JEDEN WSPOLNY jakby obiekt - do kontenera "Astrofotografia", aniżeli odwrotnie jak dotychczas - czyli osobny kontener "Recenzje" i w nim osobno podziały na recenzje astrofoto , recenzję foto-literatury, foto-oprogramowania itd.

To wymaga zmiany podejścia, owszem - ale badania pokazują, że takie ułożenie tworzy mniej chaosu.

Ostatnio edytowany przez •Fish3r• Czw Mar 30, 2017 3:25 pm, edytowano w sumie 2 razy

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 3:06 pm 
Awatar użytkownika

•Fish3r• napisał(a):
@kaczor_ks - https czy http u mnie nie ma znaczenia, ale Dark spróbuj z wpisać bez https.

Nie chodzi o to czy jest https czy http ale o to czy przy https jest www czy go nie ma. Problem jest z konfiguracją certyfikatu na serwerze i występuje pod przeglądarką Chrome na Androida. Przy wejściu na stronę przez https z www jest ewidentny błąd "NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID" a przy wchodzeniu bez www jest tylko małe ostrzeżenie że dane nie są chronione mimo że wchodzimy przez https. Na jakiejś standardowej przeglądarce również wyskakuje mi błąd przy takim połączeniu.

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 3:10 pm 

kaczor_ks napisał(a):
Nie chodzi o to czy jest https czy http ale o to czy przy https jest www czy go nie ma. Problem jest z konfiguracją certyfikatu na serwerze i występuje pod przeglądarką Chrome na Androida. Przy wejściu na stronę przez https z www jest ewidentny błąd "NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID" a przy wchodzeniu bez www jest tylko małe ostrzeżenie że dane nie są chronione mimo że wchodzimy przez https. Na jakiejś standardowej przeglądarce również wyskakuje mi błąd przy takim połączeniu.

Ja wciąż nie mam tego problemu, obojetnie czy jest https samo czy bez www, czy z http samo czy bez . Uzywam chrome na androidzie 4.4.4

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 3:21 pm 

Jak wcześniej pisałem jednym z rozwiązań jak widzę po necie..jest wyczyszczenie keszu przeglądarki. W zwiazku z tym że chrome androidowy ma inne opcje niż desktopowy dlatego zapewne trzeba to zrobić w ustawieniach aplikacji w androidzie czyli menedzer aplikacji -> chrome->wyczyść pamieć cache; wyczysć dane.

Najpierw niech Dark to zrobi, a jak nie to bedzie sie dalej myśleć.

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 3:24 pm 
Awatar użytkownika

•Fish3r• napisał(a):
kaczor_ks napisał(a):

Ja wciąż nie mam tego problemu, obojetnie czy jest https samo czy bez www, czy z http samo czy bez . Uzywam chrome na androidzie 4.4.4

Żeby nie być gołosłownym

Załącznik:

Załącznik:

Android 5.1.1 z Chrome 56.0.2924.87

Na tablecie z Androidem 4.4.2 i Chrome 40.0.2214.109 jest dokładnie to samo. A tablet jest świeżo co po resecie i pierwszy raz wchodzę na stronę.

Wystarczy sprawdzić na stronie :
https://certyfikatyssl.pl/ssl-tools/che ... icate.html
Gdzie również będzie informacja że coś jest nie tak z certyfikatem.

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 3:30 pm 

też nie bedę gołosłowny:
chrome 56.0.2924.87
Załącznik:

Ostatnio edytowany przez •Fish3r•, Czw Mar 30, 2017 3:32 pm, edytowano w sumie 1 raz

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 3:31 pm 
Awatar użytkownika

Czyściłem Cache i nic to kompletnie nie zmienia. Jaką wersję Chrome na telefonie ma kolega ?

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 3:33 pm 

kaczor_ks napisał(a):
Czyściłem Cache i nic to kompletnie nie zmienia. Jaką wersję Chrome na telefonie ma kolega ?

własnie dodałem..chrome 56.0.2924.87

Pytanie dlaczego u mnie jest ok. Cache wyczyszczone i dane też? restart był?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości