* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Temat postu: Re: Przesyłki via Poczta Polska
PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 7:50 pm 
Awatar użytkownika

wiechu napisał(a):
A przypadki, które zdarzają się każdej innej firmie powinienem opisać na Piekielnych.pl, ale wyszłaby mała encyklopedia... Mała próbka: godz. 22.20, babka w swoim mieszkaniu bierze sobie prysznic. Pukanie do drzwi...kabiny (PRYSZNICOWEJ)... to ja kurier Inpostu :lol:

No to miała jeszcze bonusa..skoro drzwi do mieszkania były niezamknięte to chyba na to właśnie czekała... marzenia o listonoszu nie są widać odosobnione.... a kobiety to lubią..nawet jak feministki gadają że nie lubią...

Ja akurat inpost lubie... paczki przywozi miły Ukrainiec, przyniesie pod drzwi, powie dzień dobry i do widzenia...A wielu firmach kurierskich zaparkują pod domem i klaksonem dają znać że trzeba do jaśnie pana wyjść i paczkę odebrać.

Vortex Raptor 8,5x32

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 8:44 pm 

Inpost to firma, której unikam jak ognia, przynajmniej jeśli chodzi o kurierów. Z jej paczkomatami nie miałem złych doświadczeń (wręcz przeciwnie, bardzo sobie chwalę), ale kurierzy to porażka. Brak powiadomień o oczekującej przesyłce; informacje o odebraniu paczki, mimo że nie widziałem jej na oczy, a ostatnio odesłana paczka do adresata w związku z nieodebraniem jej w ciągu 3 dni w punkcie partnerskim, mimo że nie otrzymałem żadnej informacji, iż paczka doszła i oczekuje na odbiór (od razu dodam, że jakiejkolwiek próby doręczenia przez kuriera w ogóle nie odnotowałem). Przy czym ten 3 dzień to była dla nich 9.00 rano. Ostatnim razem skończyło się na tym, że swojej paczki musiałem poszukiwać przez Infolinię. Najlepsze doświadczenia mam z Pocztą Polską, DHL, UPS i - jako opcją budżetową, ale moim zdaniem bardzo solidną - "Paczką w Ruchu". Przesyłki nadaje się i odbiera w wybranych kioskach "Ruchu" https://www.paczkawruchu.pl/.

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 10:12 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
Nawet był taki film, że "Listonosz zawsze puka dwa razy", czy jakoś tak :lol:

PostWysłany: Śro Gru 13, 2017 12:47 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ławy
Cześć. Ostatnio wysłałem refraktor i to dość spory SW 102/1000 i Poczta Polska dość długo go " przesyłała " ale dojechał w stanie nienaruszonym. Wysłałem w Poniedziałek a dotarł w Piątek , więc trochę czasu im to zajęło, ale wszystko było O.K. Na teraz , korzystam wyłącznie z ich usług.

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Lut 21, 2018 12:42 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ławy
Cześć. W ostatnich tygodniach dosyć często korzystałem z usług Poczty Polskiej i raz tylko zdażyła się wpadka, że zwykłą przesyłką okularek podróżował tydzień czasu do Łodzi. Generalnie czas doręczeń wynosił 2-3 dni. Natomiast przesyłka z okularkiem, która dotarła do mnie w postaci solidnego kartonika z okularem była nadgnieciona. Co prawda okular był super zapakowany i nic się nie stało ale jednak do pakowania trzeba się przyłożyć.

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Lut 21, 2018 2:11 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: wielkopolskie
PP jest nieobliczalna. Z moich doświadczeń wynika, że ostatnio (minionych 10 lat) częściej wywiązuje się co do terminu doręczeń, ale zawodzi troska o powierzone dobra. To akurat spotyka mnie dość często. Mówię o przesyłkach z którymi PP obchodzi się bez większych ceregieli. Niby nie miałem dotąd powodu by reklamować cokolwiek, ale wciąż myślę o tym w kategoriach łutu szczęścia. Widok nieziemsko pogniecionej i pobrudzonej paczki przyprawia o niemiłe wrażenia. Mało tego, często odbieram przesyłki dziurawe i rozdarte, czy wręcz wyglądające na otwarte i niechlujnie powtórnie zaklejone; zupełnie jak by ktoś sprawdzał zawartość. Przykładowo, prenumerata "Uranii" zwyczajowo dociera w kopercie poszarpanej (za wyjątkiem wysyłki w foliowej koszulce), gdzie niemal na pewno zaglądano do środka; zdarzył się pognieciony numer. W tym przypadku możliwe, że pracownik PP jest psychopatycznym miłośnikiem astronomii ;)

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: dark, dawid1508, Shalaii oraz 16 gości