* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Temat postu: Pomoc dla Bartosza
PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 9:47 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ryczywół
Post zamieszczam na prośbę kolegi Bartosza. To wszystko prawda co pisze Bartosz Braunek nick FB. Mam stosowne dokumenty potwierdzające jego chorobę.

Dzień dobry
Jest mi niezmiernie ciężko pisać tą wiadomość ale układ życia i spraw mnie do tego zmusił. Jestem inżynierem w średnim wieku oraz amatorem fizyki i astronomii. W 2015 roku przeszedłem ciężka operacje onkologiczna stawu kolanowego co zakończyło się wszczepieniem endoprotezy. W 2017 roku dowiedziałem się i aktualnie leczę się w Klinice Onkologii okulistycznej w Krakowie z podejrzeniem guza naczyniowki oka lewego. Te sytuacje trwałe wyłączyły mnie z życia zawodowego. Jestem obecnie na rencie ale niestety to nie koniec problemów. Każda choroba jest trudna a szczególnie nowotworowa i to przerosło moja była żonę która postanowiła rozejść się ze mną. I tak naprawdę straciłem dom, rodzine. Mieszkam teraz u rodziny i prowadzę syzyfowa walkę w Sądach aby móc widywać dzieci. Zostałem pozbawiony wszystkiego co kocham... dzieci, astronomii i pracy zawodowej jaki inżynier utrzymania ruchu. Trudna sytuacja finansowa której nie jestem w stanie sprostać spowodowała aby zwrócić się z gorąca prośba o wsparcie. Potężne wydatki jakie ponoszę przewyższają moją rentę. Mówiąc wprost nie mam już a co żyć. Dlatego bardzo proszę o wsparcie finansowe, wiem ze takich osob jak ja jest dużo ale wśród nas fizyków i astronomów pewnie nie wiele.... Dziękuje bardzo za życzliwość. Pozdrawiam Bartosz

Numer konta
Bank millenium
51 1160 2202 0000 0001 7871 9864

To jeden z nas. Tak samo jak my interesuje się astronomią. Należy do PTMA O/ Zielona Góra. Kochani kto może.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: jawor, szuu oraz 19 gości