* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 148 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Temat postu: Mam tego dość Panie Januszu !!!
PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 1:11 pm 

Miejscowość: Okolice Dęblina
Witam Was,

mam już dość zachowania pewnych osób ! Maxxa i Meade (kiedyś Tomasz_Obserwato).

Ma dość oszczerstw, obrażania, szykanowania. A nawet groźby zabicia mnie !!!

Ten wpis poniżej przekroczył wszystkie granice:

:08) Meade;): Jak by rozmowa miała z nim tak wygladac jak do tej pory na czacie uwierzcie mi zabił bym go wlasnymi rekami
(17:14:31) Meade;): nerwowo bym nie wytrzymal
(17:14:49) Meade;): A z drugiej strony za gówno szkoda iśc siedziec

Przed zamknięcie chatu było jak było. Przyznaję. Kłóciłem się z Nimi. Pan Janusz zamkną chat. Na Nasze prośby Admin otworzył go z zastrzeżeniem, że ma być porządek. Od momentu otwarcia nie odezwałem się do Maxx ani słowem bo niestety każda ale to każda Nasza rozmowa kończy się kłótnią. Może do siebie nie pasujemy :lol: Niestety Maxx nadal robi to samo.

Przykładowo wygląda to tak po moim wejściu:

53) Meade;): Charon słyszales kawal o zabce i borsuku
(16:52:58) Maxx: a gdzież to nasz grzbietek "pasiaty" ?? >:-D
(16:53:16) AstroBot: Karol wszedł na czat.
(16:53:26) Maxx: o jest :-)
(16:53:46) Meade;): i zes go smierdziela wywolał
(16:54:02) Maxx: bo chciałem z Nim omówić zakup APO 110 mm - może coś doradzi >:-D
(16:54:15) Charon_X: dajcie spokój już :?
55:22) Maxx: Sam sobie jest winny takiego stanu rzeczy ...
(16:55:48) Meade;): Charon_X ale co sobie dac spokój ?
(16:55:53) Charon_X: ciagniecie to od roku
(16:55:57) Charon_X: ile mozna
(16:56:19) Charon_X: jak nie chcecie z nim gadać to dajcie ignora i tyle
(16:56:27) Maxx: Wybacz Charon - ale ja do niego z 10 razy wyciągałem rękę na zgodę jak odpalili czat
58:06) Maxx: poza tym nadal obrabia dupy za plecami a do Mike pisał PW że ma z Meade nie gadać
31) Maxx: Nawet chłopaków co zbudowali od zera Newtona 20" nie umiał uszanować tylko od razu wyskoczył żeby nie komentować jego tematu.
(17:09:20) Maxx: bo przecież On wszystkie rozumy pozjadał , ale na pisaniu się wszystko kończy bo efektów zero
(17:09:27) Maxx: taka prawda
(17:09:36) Charon_X: gdzie to masz ?
(17:09:45) Meade;): Charon_X ale to prawda
(17:09:46) Maxx: fuczeć , obrabiać dupska i wyśmiewać
(17:09:47) Charon_X: z tym newtonem ?
(17:10:24) Meade;): view?topic.php?f=32&t=50034
(17:10:34) Maxx: wpis Bolid 25
(17:10:42) Maxx: i poniżej masz
(17:11:30) Maxx: wiedze innych ma za nic - on wie najlepiej wszystko
:08) Meade;): Jak by rozmowa miała z nim tak wygladac jak do tej pory na czacie uwierzcie mi zabił bym go wlasnymi rekami
(17:14:31) Meade;): nerwowo bym nie wytrzymal
(17:14:49) Meade;): A z drugiej strony za gówno szkoda iśc siedziec

Sami się nakręcają i robią syf na chacie.

Myślcie co chcecie. Dla mnie to już przesada. Ile można tak pisać. Mija ponad pół roku (z tego co kojarzę) od otwarcia chatu i nadal jest to samo. Basta !

Panie Januszu, czy zareguje Pan czy nadal będzie obojętny ?
Czy zrobi Pan porządek ? Nie wiem, może przemówić do rozsądku maxxowi ? To wartościowy użytkownik a to, że się nie lubimy to inna kwestia.
meade powinien dostać bana.
Czy może zniknie temat bo jest niewygodny ?

Jeśli nie będzie reakcji to chyba odejdę z forum. Szkoda, bo to moje pierwsze forum. Nie dziwne, że czasem odchodzą z forum osoby gdy są na nim kłótnie itp. bo nie ma zdecydowanej reakcji.

Temat postu: Re: Mam tego dość Panie Januszu !!!
PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 1:20 pm 

(13:29:41) Maxx: Nie warto się produkować

(13:29:56) Maxx: kopa w dupsko sprzedać i tyle

13:35:04) Maxx: Jesteś Karol fałszywy i niewdzięczny cwaniak i naczelny prowokator tutaj

(13:35:23) Maxx: i możesz sobie robić teczuszki na mnie i tak nic nie zdziałasz

13:36:05) Maxx: bo racja jest po mojej styronie i każdy normalny człek to potwierdzi ze zachowujesz się jak niespełna rozumu

(13:36:34) Maxx: więc uważaj zanim zaczniesz wojować ze mną

(13:36:46) Maxx: bo jeden już wyleciał co mądrował

3:37:56) Maxx: a ja tylko oceniam twoje postępowanie tutaj

(13:38:25) Maxx: i sam prowokujesz te zajścia - wystarczy ze janusz poczyta wstęp do tych zatargów

(13:38:39) Maxx: nawet nie musi czytać bo zadzwoni do mnie i tyle

(13:38:50) Maxx: wiec sobie daruj te gierki

(13:39:12) Maxx: zachowuj się jak facet z jajami a nie jak pipa

(13:39:42) Maxx: bo każdy ma dość tego Twojego głupawego zachowania

(13:39:53) Pstrykaczkosmosu: i nie tylko twojego

(13:40:03) Maxx: mozesz sobie to zapisać

(13:40:10) Maxx: do swojej teczuszki

(13:40:45) Maxx: zachowujesz się jak dziecko z przedszkola a masz 20 lat

(13:41:51) Maxx: to tyle ... miłego dnia

Temat postu: Re:
PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 1:40 pm 

---

Ostatnio edytowany przez I5, Śro Wrz 05, 2018 8:24 pm, edytowano w sumie 1 raz

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 1:46 pm 

Od niedawna rozważam usunięcie konta.

Mam tylko pytanie, ma "wygrać" ten brak kultury ?

Po za tymi dwoma osobami mam też innych "wrogów". Osób z którymi się nie do końca lubie.Ale oni mają kulture i po prostu się ignorujemy. Nie robimy zadymy, ani ja ani Oni.

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 2:03 pm 

2 osoby się nakręcają jakby im ten Karol nie wiadomo co zrobił, Tomasz (Meade) już ewidentnie przesadził i powinny być za to wyciągnięte konsekwencje. I tu jest problem, a nie z całym czatem. Może zamiast znowu usuwać czata po prostu wprowadzić moderatora.

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 2:47 pm 
Awatar użytkownika

Ja bym prosił administratora tym razem żeby, nie kasował czatu.

Ostatnio edytowany przez Pstrykaczkosmosu Śro Wrz 05, 2018 3:41 pm, edytowano w sumie 7 razy

Profil E-mail  

Temat postu: Re:
PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 2:54 pm 

---

Ostatnio edytowany przez I5, Śro Wrz 05, 2018 8:23 pm, edytowano w sumie 1 raz

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 3:24 pm 

Karolu informuje Cię oficjalnie - miara się przebrała.

Po 1.
Cytujesz wyrwane z kontekstu stare fragmenty z czatu i tak przy okazji ładnie je podrasowałeś, ale to już sam wiesz najlepiej , prawda ??

Po 2. Każda jedna moja reakcja jest efektem Twojej wybitnie irytującej postawy jaką prezentujesz na czacie.

Po 3. Prowadzisz sobie zapiski z czatu ( zorientuje się czy to zgodne z prawem - możesz być teraz tego pewny ), wcześniej celowo inicjujesz konflikty i kreujesz pozbawione sensu rozmowy w niebywale denerwujący sposób.

P4. Zachowujesz się jak ktoś kto czerpie satysfakcję z wyprowadzania ludzi z równowagi.

P5. Zarzucasz innym brak kultury na czacie, a sam nie masz jej za grosz - tu przypominam kolejny raz że wielokrotnie po otwarciu czatu pisałem do Ciebie po koleżeńsku " cześć Karolu " , ale Ty nie raczyłeś się odezwać i ignorowałeś to tłumacząc to potem że nie chcesz zaczynać ze mną rozmowy bo znów będzie obrażanie.

Teraz publikujesz i udajesz ofiarę ???
Człowieku ile Ty masz latek ?
Zacznij się normalnie zachowywać na tym czacie to nie będą ludzie tam tracić do Ciebie cierpliwości.
W każdej mojej tam wyżej , wyrwanej z kontekstu wypowiedzi jest cała prawda o Tobie, bo nie toleruję takich postaw jak Twoja.
Nie toleruję obrabiana dupska za plecami, wyśmiewania i braku szacunku.
Nie masz pojęcia niestety też o wielu sprawach, ale bardzo lubisz wszędzie się udzielać i chyba być w centrum uwagi.
Przesiadujesz godzinami na czacie dzień w dzień - czy Tu chłopie nie masz obowiązków żadnych w domu ?
A Twoje opowieści o budowie Newtona od ponad 2 lat to już są zwyczajnie przeterminowane - bo na gadaniu się kończy , a robisz to bez przerwy każdego dnia.
A jak Ci ktokolwiek zwróci uwagę na coś to odpowiadasz irytującym komentarzem który by świętego wyprowadził z równowagi.

To z Tobą jest jakiś problem tutaj nie z Nami , bo nie wiem czy forum o tym wie ale do tej pory punktujesz złośliwymi komentarzami kolegę Pstrykacza za to że ja mu pomogłem zebrać brakujące 500zł na maka 127 , organizując dla niego tutaj dobrowolną zbiórkę pieniędzy w której Ty nie brałeś udziału , ale bez przerwy mu to wypominasz.
Chcesz uczyć innych kultury ??? Zacznij od siebie !

Myślę że i kolega Meade ma coś do dodania w Twojej sprawie skoro wykreowałeś ten temat to teraz będzie kawa na ławę.
Albo zmienisz swoje zachowanie tutaj , albo uprawiaj swoje intrygi w innym miejscu bo ja wyciągałem rękę do Ciebie wiele razy ... ale Ty wolisz ignorować , irytować a potem cykać sobie screeny by teraz udawać niewinnego , atakowanego nie wiadomo dlaczego biedaczka ...

Wybacz Karol - ale cała wojna która trwa od dawna jest wynikiem Twojej wybitnie dziwnej i irytującej postawy.
Radzę byś sobie dobrze przemyślał swoje zachowanie i uważał też troszkę co publikujesz ...

Maxx

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 3:42 pm 

Karol napisał(a):
Od niedawna rozważam usunięcie konta.

Mam tylko pytanie, ma "wygrać" ten brak kultury ?

Po za tymi dwoma osobami mam też innych "wrogów". Osób z którymi się nie do końca lubie.Ale oni mają kulture i po prostu się ignorujemy. Nie robimy zadymy, ani ja ani Oni.

No to ja Ci Karol powiem tak:
Twoje potwierdzenie że masz jeszcze innych wrogów , powinno dać co bardziej inteligentnym ludziom do myślenia co nieco ... ciekawe skąd się oni wzięli ???
Bo widzisz , tak jakoś się składa że moim jedynym wrogiem jesteś Ty , a jakoś z nikim innym nie mam tutaj żadnych konfliktów ...
Ciekawe , prawda ...?

Maxx

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 3:47 pm 

Miejscowość: Łuków
Maxx zamiast pisać o Karolu, napisz o sobie !
Wiesz co mam na myśli ?

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 3:49 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Oświęcim
Karol, ten post to tylko strzał w stopę , proponuję rachunek sumienia i odwiedzenie spowiednika. Tam najlepiej wylewa się swoje żale.

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 3:52 pm 

Napiszcie wprost co Wam nie odpowiada w stylu wypowiedzi Karola. Merytoryka, styl ?
Bo trudno mi się w tym wszystkim połapać.
Te cytaty z wypowiedz Maxxa, niektóre to inwektywy. Co nie pomaga w komunikacji ...

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 3:55 pm 

mrjq napisał(a):
Maxx zamiast pisać o Karolu, napisz o sobie !
Wiesz co mam na myśli ?

Nie ma sobie nic do zarzucenia i nie znam Cię, więc nie wiem co tam wymyślasz ...
Ale chętnie poczytam bo strasznie mnie zjada ciekawość :wink:

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 4:07 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Panie i Panowie. Jak ktoś kogoś niemiło atakuje to najlepszym sposobem jest ignorowanie. Milczenie nie oznacza przyznania racji.
Inni, co czytają taki (niemiły) wpis przecież mają mózg i potrafią sami ocenić sytuację.
Takie dwie maksymy znanego człowieka może Was natchną do nieco innego podejścia do "wymian" internetowych.
Einstein ignorował wrogów.
"Słabi ludzie mszczą się; Silni ludzie wybaczają; Inteligentni ludzie ignorują"

Pozdrawiam
p.s.
Einstein bardzo wysoko oceniał Polaków (jak widać) ... może warto być z tym kompatybilnym? ;)

Załączniki:

Ostatnio edytowany przez ekolog Śro Wrz 05, 2018 4:18 pm, edytowano w sumie 4 razy
 Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 4:10 pm 
Awatar użytkownika

No cóż, podobna sprawa była już rok temu z wyzwiskami w moją stronę oraz maxxa, a poszło o pomoc dla mnie w pozyskaniu maka 127. Wyleciała 1 osoba, która wielokrotnie wracała na forum jak bumerang i obecnie nadal ma tutaj 1 konto, reszta osób nie poniosła jakichkolwiek konsekwencji. A obelgi były dużo gorsze i bardziej obraźliwe niż to co tutaj jest zaprezentowane. Czat zamknięto na pół roku jak widać nic to nie dało i dalej mamy zabawę. Mógłbym teraz powtórzyć tytuł wątku. Mam nadzieję na jakieś działanie ze strony admina.
Żeby nie być gołosłownym.
https://i.imgur.com/3nOmXG5.jpg
Ja już mam już dosyć zabawy w piaskownicę. Nie mam na to ochoty oraz szkoda mi mojego czasu. Tyle w temacie.

Ostatnio edytowany przez Pstrykaczkosmosu Śro Wrz 05, 2018 5:10 pm, edytowano w sumie 8 razy

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 4:11 pm 

mrjq napisał(a):
Napiszcie wprost co Wam nie odpowiada w stylu wypowiedzi Karola. Merytoryka, styl ?
Te cytaty z wypowiedz Maxxa, niektóre to inwektywy. Co nie pomaga w komunikacji ...

Te cytaty to wyrwane z kontekstu obszernych tematów fragmenty do tego podrasowane troszkę by były bardziej pikantne.
A kolega nie ma pojęcia o całokształcie działań naszego Karola i nie zna tematu , wiec nie ma najmniejszej szansy by wiedział skąd sie urodził cały temat i problem.

Ja powtarzam - wyciągałem do Karola rękę , ale nie mam zapisów z tego , ani też żadnych zapisów bo nie zachowuje się w tak prymitywny sposób jak dziecko.
Nie mam czasu na takie bzdury , nie mam czasu siedzieć na czacie po 10 godzin dziennie jak Karol bo normalnie pracuje i żyję ...
Ale nie dam sobie grać na nosie przez takiego prowokatora jakim jest Karol.
Albo to się wreszcie skończy i Karol, zacznie być normalny , albo stwierdzę że szkoda mi zdrowia marnować na przebywanie w takim miejscu gdzie panuje taka chora atmosfera.

Mnie czat nie jest do niczego potrzebny - nie ma tam za grosz wartości dydaktycznych , nie ma też dobrej atmosfery.
Powiem krótko, kto mnie poznał osobiście ten wie kim jestem i jaki jestem.
Ale nie będę walczył pazurami o przebywanie na tym forum ...
Udzielam się w tematach na których się znam i wielu osobom pomogłem i doradziłem, chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem praktycznym.
Ale w każdej chwili mogę tego zaniechać i cieszyć się astronomią w gronie swoich przyjaciół ...

To wszystko , niech Pan Janusz robi co uzna za słuszne , bo ja również mam serdecznie już dość tego cyrku.

Maxx

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 4:14 pm 

Pokażę na przykładzie o jaki styl wypowiedzi mi chodzi.
Np Twoje zdanie "Nie ma sobie nic do zarzucenia" ...
Zamieniłbym: Kiedy przeczytałem Karolu Twoją wypowiedź (taką a taką np cytat). Jestem zaniepokojony, bo chciałbym kultury wypowiedz.
Albo piszesz w tym wątku tak, a w drugim tak. Moim zdaniem te wypowiedzi są sprzeczne, chciałbym jasności. Czy mógłbyś doprecyzować ?
Spójrz proszę wszystko piszę w pierwszej osobie. O sobie. Nie ma tutaj nic o Karolu, co mi się wydaje jakie ma intencje, nie stwierdzam co chciał powiedzieć,
nie piszę czego ma się nauczyć, jaki ma być, jaki jest, żadnej opinii o nim. Wszystko o sobie.

Co sądzisz o takiej komunikacji ?

Domyślam się, że chciałbyś żeby dostrzegł jakiś rodzaj swojego postępowania, którego zmiana dałaby Ci większą jasność, a może chciałbyś żeby Twoje zdanie brał pod uwagę ?
Czy masz na myśli, żeby Karol dostrzegł coś co widzisz w Jego wypowiedziach, żeby zmienił sposób pisania w tematach ? Czego byś sobie życzył ?

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 4:35 pm 

Pan Janusz może sprawdzić autentyczność zapisów.

Owszem, drugi post to fragment rozmowy z przed roku. Wstawiłem tylko część konwersacji by pokazać, że czujesz się bezkarnie.

Pierwszy post nie jest wyrwany z kontekstu. Zapis jest od mojego wejścia na chat.

Jak nie możesz się pogodzić z tym, że Cię ignoruje to nie znaczy, że możesz się tak zachowywać.

Jeśli uważacie, że na chacie ma być takie słownictwo to temat nieaktualny.

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 4:37 pm 

mrjq napisał(a):
Pokażę na przykładzie o jaki styl wypowiedzi mi chodzi.
Np Twoje zdanie "Nie ma sobie nic do zarzucenia" ...
Zamieniłbym: Kiedy przeczytałem Karolu Twoją wypowiedź (taką a taką np cytat). Jestem zaniepokojony, bo chciałbym kultury wypowiedz.
Albo piszesz w tym wątku tak, a w drugim tak. Moim zdaniem te wypowiedzi są sprzeczne, chciałbym jasności. Czy mógłbyś doprecyzować ?
Spójrz proszę wszystko piszę w pierwszej osobie. O sobie. Nie ma tutaj nic o Karolu, co mi się wydaje jakie ma intencje, nie stwierdzam co chciał powiedzieć,
nie piszę czego ma się nauczyć, jaki ma być, jaki jest, żadnej opinii o nim. Wszystko o sobie.

Co sądzisz o takiej komunikacji ?

Domyślam się, że chciałbyś żeby dostrzegł jakiś rodzaj swojego postępowania, którego zmiana dałaby Ci większą jasność, a może chciałbyś żeby Twoje zdanie brał pod uwagę ?
Czy masz na myśli, żeby Karol dostrzegł coś co widzisz w Jego wypowiedziach, żeby zmienił sposób pisania w tematach ? Czego byś sobie życzył ?

Może najpierw poznaj Karola i jego sposoby prowadzenia rozmowy - wtedy zrozumiesz że to co mi tutaj sugerujesz nie ma kompletnie żadnego sensu.
Nie jesteś w stanie ocenić całej sytuacji bo jej po prostu nie znasz.

Ale jeśli chcesz konkretu to napisze wprost - Karol powinien zrozumieć że prowadzi wybitnie zaczepny tryb rozmowy , zaczyna temat , często jakimś zdawkowym słowem które jest rebusem chyba bo trzeba go dopytywać o co chodzi , po czym dostajesz odpowiedź : " A nie ważne , skoro nie rozumiesz to nic "
Poza tym brak konsekwencji w działaniu , rzucanie słów na wiatr , gadanie o niczym , albo wałkowanie miesiącami danego tematu bez efektu ...
Najpierw angażowanie wszystkich w jakiś temat bo On chce kupić np telefon , albo aparat , ludzie mu doradzają , próbują pomóc w wyborze , ale to na nic bo efektu i tak nie ma , a temat był tylko po to żeby zabijać nudę ... pisanie by pisać ...
Opowieści o budowaniu wielkiego teleskopu , od 2 lat to trwa i jest tylko wieczne gadanie jak przekupy na targu co jaja sprzedają ...
Na litość Boską , chce coś robić to robię , zdobywam namiar , orientuje się w kosztach i robię , a nie pisze bez końca o tym i nic nie robię.
Od Karola oczekuje by zachowywał się jak facet a nie jak baba co to nie wie czego chce ...
Oczekuje że poda rękę na zgodę jak ja podawałem mu swoją wiele razy , ale On ją zignorował bo jestem dla niego niewygodnym rozmówcą ... bo nie wypisuje o swoich planach zakupowych i wątpliwościach , tylko sam szukam odpowiedzi i działam ...
Punktuje Karola bo bez przerwy zachowuje się jak zagubiona owieczka która nic nie wie , wszystkiego się boi i ma miliard wątpliwości ...
Karol dorośnij w końcu, bo za duży chłopak z Ciebie by Ci każdy zmieniał nadal pieluchy i decydował za Ciebie.

PS.
Ja ostatni raz wyciągam Karol do Ciebie mimo wszystko rękę na zgodę ...
co Ty teraz zrobisz - zależy od Ciebie.
Podejmij męską decyzję - a ja się do niej odpowiednio ustosunkuję.

Maxx

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 5:04 pm 

Maxx napisał(a):
mrjq napisał(a):

Te cytaty to wyrwane z kontekstu obszernych tematów fragmenty do tego podrasowane troszkę by były bardziej pikantne.
A kolega nie ma pojęcia o całokształcie działań naszego Karola i nie zna tematu , wiec nie ma najmniejszej szansy by wiedział skąd sie urodził cały temat i problem.

Mnie czat nie jest do niczego potrzebny - nie ma tam za grosz wartości dydaktycznych , nie ma też dobrej atmosfery.
Powiem krótko, kto mnie poznał osobiście ten wie kim jestem i jaki jestem.
Ale nie będę walczył pazurami o przebywanie na tym forum ...
Udzielam się w tematach na których się znam i wielu osobom pomogłem i doradziłem, chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem praktycznym.
Ale w każdej chwili mogę tego zaniechać i cieszyć się astronomią w gronie swoich przyjaciół ...

To wszystko , niech Pan Janusz robi co uzna za słuszne , bo ja również mam serdecznie już dość tego cyrku.

Maxx

Pierwszy cytat to jest z wczoraj i nic w nim nie zmieniał, bo też byłem na czacie (akurat wszedłem tuż przed Karolem) i cały zapis się zgadza z rzeczywistością. A jeździcie po nim już nie pierwszy raz. I po co ? Nie możesz dać sobie spokój ? Masz jakąś obsesję na jego punkcie ? Nie widziałem, aby Karol czymś złym się ostatnio wyróżnił, aby tak po nim jechać.

Dlaczego miałby zapisów nie robić - to jest zawsze dowód - chociaż lepszy jest w formie screenu.

Piszesz, że czat ci niepotrzebny, jest zła atmosfera, a wchodzisz cierpieć za miliony ? Czy sugerujesz Januszowi ponowne zamknięcie czatu ?

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 5:14 pm 

Czy chciałbyś więcej jasności i wiedzy z jakiego powodu Karol, zaczyna temat, a potem jakby brak sygnału z Jego strony ?
Bo kiedy się angażujesz, chciałbyś więcej współpracy ? Np. Żeby Karol podzielił się, czy mu to pomogło w decyzji, wyborze ?
Irytujesz się kiedy czytasz rozpoczęcie tematu, a on nie ma końca, nie ma efektu końcowego ?
Lubisz jak rzeczy się rozpoczyna i kończy ?
Czy jesteś zaskoczony, kiedy Karol wraca do tematu i pisze, że nie ma jeszcze rozwiązania ?
Chciałbyś mniej tego na forum ?

Z mojego doświadczenia wynika, że wątpliwości są rzeczą ludzką, spotkałem wielu, którzy je mają.
Czasem potrzebuję opinii innych, żeby się skonfrontować, by podjąć decyzję. Mimo iż się z nimi nie zgadzam, pomagają mi zobaczyć kontrast.

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 5:21 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zadupie
Po pierwsze mi jakiś nick wmawiasz pod jakim nigdy nie byłem.
Po 2-gie nie pisałem o zabijaniu bez pośrednio do Ciebie tylko do innej osoby a byłeś chyba już ze 100 razy z mojej strony zabity. Nie wiesz chyba lub się nie znasz co to jest pisanie gdybyś nie wszedł nawet byś nie wiedział że coś takiego pisałem.
Po 3-cie napisz o obrabiany 4 liter za plecami innych osób
Po 4-te przyłączam się do wypowiedzi MaxxPp 4-te zapomnij z mojej strony jakich kolwiek przeprosin za tą dziecinadę.
To tyle co mam do powiedzenia w tym temacie.

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 5:28 pm 

A dla mnie to się nie zgadza, dziwię się ... piszesz o obrabianiu, a czytam, że napisałeś o zabijaniu drugiej osobie o tej pierwszej ...

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 5:41 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zadupie
Wiesz jak coś nie pasuje komuś to czeka żeby screen zrobić i wrzucić na forum to normalne. Ja mam go gdzieś. Najpierw pyta o to czy tamto ale potem fochy i jakas obraza majestatu nie wiadomo o co. Jak by było normalnie to tematu nawet by nie było. Msciwy za temat o seeing widzę odwet zrobiony

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2018 5:48 pm 

Charon X napisał(a):

Pierwszy cytat to jest z wczoraj i nic w nim nie zmieniał, bo też byłem na czacie (akurat wszedłem tuż przed Karolem) i cały zapis się zgadza z rzeczywistością. A jeździcie po nim już nie pierwszy raz. I po co ? Nie możesz dać sobie spokój ? Masz jakąś obsesję na jego punkcie ? Nie widziałem, aby Karol czymś złym się ostatnio wyróżnił, aby tak po nim jechać.

Dlaczego miałby zapisów nie robić - to jest zawsze dowód - chociaż lepszy jest w formie screenu.

Piszesz, że czat ci niepotrzebny, jest zła atmosfera, a wchodzisz cierpieć za miliony ? Czy sugerujesz Januszowi ponowne zamknięcie czatu ?

Tobie się Charon dziwię najbardziej jako osobie która bywa na czacie i powinna znać temat oraz umieć właściwie ocenić całość.
Widocznie się pomyliłem , albo Ty masz wybitnie anielską cierpliwość do zagrywek Karola.
Nie będę pisał co zrobię i jaka jest moja decyzja w całej tej sytuacji , po prostu zrobię to co dawno już powinienem był zrobić, ale się łudziłem że może coś się zmieni tutaj ...
Niestety nie zmieniło się nic ...

Dzięki , pozdrawiam / Maxx

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 148 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości