* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 148 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Temat postu: Re: Mam tego dość Panie Januszu !!!
PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:14 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Godziesze, Kalisz
Jeśli dojdzie do zamknięcia czatu, to trudno. Oficjalnie jestemm za pozostawieniem czata, ale jeśli został on tak nieposzanowany, to nie widzę innego wyjścia.

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:23 pm 

"Ja osobiście na CHAT praktycznie nie wchodzę ale jest to atut tego forum i zamykanie to strata!
Raz byłem zobaczyłem coś niemiłego dla mnie - zignorowałem to i tyle."
...no to gdzie te atuty? jak nie wchodzisz, raz byłeś... to w/g Ciebie dla kogo będzie to strata?
Są komunikatory, telefony...niech tam ludziska sobie pogadają

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:27 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Kalisza i Ostrowa Wlkp.
Janusz_P. napisał(a):
A czy widzisz Danielu jakieś inne, sensowne wyjście niz zamknięcie czatu, przecież nie porozsadzam dorosłych ludzi po kątach na grochu jak przedszkoaków za zniszczenei zabawek ?

Rodzinka MEADE UWA
(4.7mm, 5.5mm, 8.8mm,14mm, 20mm)
ES 30
Astropozdrowienia :)

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:34 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Oświęcim
Lepiej żeby się kłócili , bili i kopali na czacie , a nie tu na forum , co miało ostatnio miejsce w dwóch tematach ,gdzie niektórzy użytkownicy mieli już tego dość, czat jest właśnie po to aby rozmawiać ze sobą na żywo , i tam wylewać swoje żale, dla mnie robienie zrzutów ekranu z czata to jakaś paranoja lub choroba , to tak jakby nagrywać kogoś na dyktafon a potem go szantażować.
Czat to praktycznie miejsce ukryte dla forum , bo można rozmawiać w zamkniętym pokoju dla innych.

Ostatnio edytowany przez endriu624, Pon Wrz 10, 2018 6:38 pm, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:38 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
marek70 napisał(a):
"Ja osobiście na CHAT praktycznie nie wchodzę ale jest to atut tego forum i zamykanie to strata!
Raz byłem zobaczyłem coś niemiłego dla mnie - zignorowałem to i tyle."
...no to gdzie te atuty? jak nie wchodzisz, raz byłeś... to w/g Ciebie dla kogo będzie to strata?
Są komunikatory, telefony...niech tam ludziska sobie pogadają

Zacytowałeś mnie.
Otóż mnie lata że ktoś mi tam napisze coś niemiłego. Sam się deklasuje.
Chat dobrze, że jest, a ja nie wchodzę bo nie mam czasu :( :( :(

I podzielam mniej więcej poglądy Endriu - tu powyżej widoczne.

Ale wątek Karola ma przynajmniej tę zaletę że sprawa została przedyskutowana.

Wszystkim (na kanwie tego zamieszania/sprawy) polecam ten krótki tekst (zwłaszcza ostatnie słowo)

viewtopic.php?f=2&p=466295#p466295 :idea: :idea: :idea:

Pozdrawiam
p.s.
Kiedyś ostro atakował mnie jakiś gostek personalnie publicznie w necie - to też publicznie doradziłem mu, żeby zbadał się czy nie ma choroby nowotworowej i przycichł. Może bał się, że mu wykraczę - niektórzy wierzą w klątwy :) a nie w naukę.

Ostatnio edytowany przez ekolog Pon Wrz 10, 2018 7:04 pm, edytowano w sumie 2 razy

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:49 pm 

Nie wchodzisz na chat, ok. To też nie pisz o atutach chatu.

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:50 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
marek70 napisał(a):
Nie wchodzisz na chat, ok. To też nie pisz o atutach chatu.

Wchodzę jak tylko mam czas. Ostatnio przyjemnie mi się rozmawiało.
Pozdrawiam
p.s.
Przypadkiem jest nawet screen z mojego niedawnego wejścia - na pierwszym od góry tam obrazku

viewtopic.php?p=465752#p465752

:)

Ostatnio edytowany przez ekolog Pon Wrz 10, 2018 6:55 pm, edytowano w sumie 3 razy

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:52 pm 

"Lepiej żeby się kłócili , bili i kopali na czacie , a nie tu na forum" , ale to czat AM i nie powinno być takich rzeczy.

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:55 pm 
Awatar użytkownika

marek70 napisał(a):
"Lepiej żeby się kłócili , bili i kopali na czacie , a nie tu na forum" , ale to czat AM i nie powinno być takich rzeczy.

Zgadzam się , ale jeżeli już mają się kłócić to lepiej na czacie, bo tam słowa szybko znikają , oczywiście jak ktoś nie robi zrzutów ekranu.
Ludzie czasem chcą ze sobą rozmawiać na różne tematy.

Ostatnio edytowany przez endriu624, Pon Wrz 10, 2018 6:57 pm, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:56 pm 

Dla wyrywnych ogólny chat będzie niedostępny. Będą sie bić w klatkach jak na KSW. Znaczy się w prywatnym pokoju chata :lol: :wink: a my tego już nie będziemy oglądać. :? 8) chyba że potem screeny :mrgreen:

Ostatnio edytowany przez I5, Pon Wrz 10, 2018 7:01 pm, edytowano w sumie 1 raz

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:57 pm 
Awatar użytkownika

I5 napisał(a):
Będą sie bić w klatkach jak na KSW. Znaczy się w prywatnym pokoju chata :lol: :wink: a my tego już nie będziemy oglądać. :? 8) chyba że potem screeny :mrgreen:

i to bez kibiców :lol:

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 7:06 pm 

Janusz_P. napisał(a):
Piszecie że macie już dość obrażaniia się w piaskownicy czatu więc po jakie licho tam wogóle wchodzicie :arrow: :?:
Skoro niedorośliście jeszcze do życia w społeczeństwie to zaraz zamykam tą piaskownicę skoro nie umiecie się w niej grzecznie bawić i normalnie korzystać , normalnie gorzej niż dzieci :arrow: :shock:

Zamiast wejść i samemu zobaczyć co się dzieje, albo dać moderatora lepiej weryfikować wszystko z góry ? Po odejściu głównego mąciciela od kilku dni jest spokój i nie było żadnych awantur.

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 7:24 pm 

No widzisz Człeku... chciałeś się rozpisać, a tak na prawdę to nie masz czasu. Ty Ekologu Ty :D

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 7:35 pm 

Miejscowość: Okolice Dęblina
Charon X napisał(a):
Po odejściu głównego mąciciela od kilku dni jest spokój i nie było żadnych awantur.

I co z tego ? Wiadomo jak to się skończy.

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 7:43 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin
Moim zdaniem dla uspokojenia powinna być opcja bana na dwa tygodnie dla kłócących się. Po tym czasie jak się nie uspokoją to wypad z forum... :D

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 7:44 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Godziesze, Kalisz
Maciek_Cz napisał(a):
Moim zdaniem dla uspokojenia powinna być opcja bana na dwa tygodnie dla kłócących się. Po tym czasie jak się nie uspokoją to wypad z forum... :D

Proste :mrgreen:

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 7:49 pm 

Miejscowość: Okolice Dęblina
Mike1345 napisał(a):
Maciek_Cz napisał(a):

Niestety nie jest to takie proste. Nie każdy "awanturnik" dostanie bana. A czasem niewinny dostanie ...

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 8:31 pm 

Też chcesz zamknięcia czatu ?

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 8:34 pm 

Miejscowość: znikam
Karol napisał(a):
Charon X napisał(a):
Po odejściu głównego mąciciela od kilku dni jest spokój i nie było żadnych awantur.

I co z tego ? Wiadomo jak to się skończy.

to zastanów się, co Cię łączy z tymi awanturami . Przecież nikt nie awanturuje się sam z siebie , musi być coś , co nakieruje, czy pobudzi . Co najmniej rok to jest ciągnione, czyli bierzesz w tym udział , zamiast olać, bo musisz brać w tym udział .
Przecież nie musisz, ale aby tak móc zrobić, trzeba emocji w tym zakresie nie mieć . Proponuje wybacz sobie, że dałeś się wciągnąć w takie zachowania , wybacz sobie, że jednak ciągniesz to . Jakbyś jeszcze mógł to wybacz sobie wszystkie sprawy , tak ogólnie co kiedykolwiek , komukolwiek zrobiłeś be i nie wiesz o tym. Przypuszczam, że dopiero wtedy poczujesz się wolny od tych sporów . Nie chce mi się wnikać, co Was łączy, ale ewidentnie jest coś, w/g mnie z poprzednich żyć paczką byliście i rozpadła się . Tak możecie przez nsp . życia ciągnąć , dlatego lepiej aby każdy sobie wybaczył, że w to poszedł .. . Naprawdę odetniecie się od tej zakręconej sprawy. W sumie Karolu nie masz powodu czuć się tym lepszym w tej wieloletniej przepychance. Bez Ciebie by jej nie było, wystarczy odciąć emocje, wybaczyć sobie , że w takie coś sam emocjonalnie wszedłeś .
Pozdrawiam Wszystkich i olewam serdecznie spory :)

http://zbig.fora.pl/

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 9:35 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin
Karol napisał(a):
Mike1345 napisał(a):
Maciek_Cz napisał(a):

Niestety nie jest to takie proste. Nie każdy "awanturnik" dostanie bana. A czasem niewinny dostanie ...

Właśnie to jest proste, po to są te dwa tygodnie bana, żeby uciszyć emocje. I ten "niewinny" też się uspokoi, a dwa tygodnie odwyku od forum dobrze mu zrobi :D

Ostatnio edytowany przez Maciek_Cz, Wto Wrz 11, 2018 7:59 am, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 7:14 am 
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Kalisza i Ostrowa Wlkp.
Ja nie chcę oceniać. Nie chcę nikogo osądzać. Nie mnie dotyczy bproblem więc nie chcę się wtrącać ale jako użytkownik forum dodam tylko, że wszelkie działania moderatora forum mogą co prawda przynieść korzyści ale nie takie jak zdrowy rozsądek ich użytkowników. Czasami zamiast pluć jadem może lepiej wykazać się zdrowym rozsądkiem?

Rozsądek jest niezawodny w tej kwestii. Jeśli nie między skłóconymi to chociaż inni niech wyciągną z tego wniosek. Całe zło pochodzi tu od człowieka a nie od modelu czy sposobu prowadzenia forum...

Rodzinka MEADE UWA
(4.7mm, 5.5mm, 8.8mm,14mm, 20mm)
ES 30
Astropozdrowienia :)

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 7:16 am 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wieś koło Łukowa, Lubelskie
Ulala, jakie dorosłe rozwiązania tu widzę a jeszcze niedawno pisano o piaskownicy :) ... zamknąć czat bo przecież czat jest temu winien... proponuję zakazać prowadzenia aut, bo w autach giną ludzie.

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 8:18 am 
Awatar użytkownika

Janusz_P. napisał(a):
A czy widzisz Danielu jakieś inne, sensowne wyjście niz zamknięcie czatu, przecież nie porozsadzam dorosłych ludzi po kątach na grochu jak przedszkoaków za zniszczenei zabawek ?

Januszu, może i ja co nieco powiem. Wg mnie chat powinien pozostać - tak jak wspominało tu już kilka osób, żale niech wylewają się tam. Inna sprawa, że osoby rozsądne będą ignorowały zaczepki czy jakieś problematyczne sytuacje.

Natomiast ten temat - uważam, że również jest potrzebny bo... no właśnie. Bo pokazuje, że jest grupa osób skaczących sobie do gardeł i nie wnikając w szczegóły kto komu "napluł do zupy" daje to sygnał aby obie strony konfliktu traktować z mniejszą powagą, bo niestety dla mnie takimi słownymi przepychankami się do tego przyczyniły.

Mamy też jasny sygnał, że tarcia między naszą społecznością są (i pewnie będą, bo statystyka jest nieubłagana - zawsze będą osoby lubiące się "inaczej").
Jedynie co jest, z mojego punktu widzenia, smutne to fakt, że osoby takie nie są w stanie spokojnie wyłuszczyć sobie sprawy/problemów i na koniec zgodzić się, że się nie lubimy (bo nie musimy) i pozostając kulturalnymi i inteligentnymi ludźmi oraz zamknąć całą sprawę w neutralnym jej punkcie.
Później jeszcze trzeba pilnować się, by w jakikolwiek sposób nie zaczepiać się nawzajem - poza "dzień dobry" dalsze słowa nie powinny się pojawiać.

Ot co - spokój, chwila rozmowy merytorycznej (a nie rozmów typu 5 latka: "...on mnie opluł to go kopłem...") a będzie milej dla wszystkich.

SW150/750 EQ3-2, Tasco 9VR by Vixen, SWA 3.5mm 70°, SW UW 11mm 80°, TS HR 5mm, Vixen NPL 25 mm, SW LE20,SW 9mm UWA, BCO 6mm, GSO 15mm SV, Barlow 2x, PG FireFly mono 0.3MP, NexImage 5
Ofna Pirate 3.5ccm
Traxxas Ford Raptor
T-Rex 100

Ostatnio edytowany przez zloty_2000, Wto Wrz 11, 2018 10:49 am, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 10:46 am 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sieradz (Rossoszyca)
Janusz_P. napisał(a):

Janusz. Zamknięcie czatu tylko podniesie ilość takich przepychanek na forum. Wszak mało było im czatu i przenieśli swoje wywody tutaj aby więcej nas miało zabawę.

I kilka innych filtrów.

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 10:57 am 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Silesia Superior
Jeżeli sytuacja się uspokoiła i czat obecnie prawidłowo spełnia swoją funkcję to może niech czat zostanie, ale proponuję, żeby jasno odczytano ten przypadek jako wyrok w zawieszeniu dla czatu i ostatnią szansę na czat dla wszystkich (przeszłych, obecnych, przyszłych) użytkowników forum. Szkoda czasu i energii na osądzanie osób, ale wyciągnijmy wnioski z tego zdarzenia. Rzeczą oczywistą jest, że tego typu rzeczy po pierwsze w ogóle nie mają prawa mieć miejsca, bo niszczą wizerunek forum, użytkowników i administratora. A jeżeli mimo tego komuś puściły hamulce to natychmiast powinno to być wyjaśnione na priv pomiędzy zainteresowanymi (podobno dorosłymi) stronami zanim zacznie się jazda bez trzymanki i wciąganie w bagno osób postronnych. Teraz jest już normalnie, ale po kolejnym tego typu numerze nie widzę innego wyjścia jak odwieszenie wyroku oraz odebranie małpom brzytw i wręczenie bananów :roll:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 148 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości