* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Temat postu: Promocja w Google Pay, kasa do zdobycia np na SkySafari
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:11 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Panowie Panie jak wiemy mamy nową SkySafari w wersji 6. Niby jest promocja ale trzeba wydać 90 pln (wersja Pro). Jest opcja, żeby zbić cenę. Wystarczy mieć telefon z Androidem i łączność NFC w nim. Ale do rzeczy.
Jest teraz promocja w Google Pay, że za dodanie karty płatniczej z polecenia i dokonanie transakcji telefonem dostajemy 40 zł na wydanie w sklepie Play na aplikacje, gry, itp czyli np na SkySafari.
Opcje na dodatkową kasę są właściwie dwie. Pierwsza to kasa dla nowych klientów za 5 transakcji (liczy się tylko pierwsza w jednym dniu, czyli trzeba to zrobić np poprzez 5 dni z rzędu a nie 5 transakcji w ciągu jednego dnia) a druga to polecenie :) Np moje :wink: . Ściągacie Pay ze sklepu Play, wpisujecie mój kod polecenia GDVPAQF9, płacicie zbliżeniowo telefonem (lista sklepów w yskoczy w aplikacji, jest ich sporo) i po pierwszej transakcji macie 40 pln i ja przy okazji też 8) Potem możecie wysłać swój kod polecający do kogoś innego i jeżeli on wszystko zrobi jak powyżej, obydwoje dostaniecie po 40 zł. Maksymalnie można polecić 10 osób (400 zł). Kasa przychodzi natychmiast po dokonaniu transakcji.
Po wszystkim możemy oczywiście usunąć kartę i odinstalować aplikację Pay, jeżeli się boimy o bezpieczeństwo.

Nikon EX 10x50,

Profil E-mail  

Temat postu: Re: Promocja w Google Pay, kasa do zdobycia np na SkySafari
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:28 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków
Orzechu, sposób fajny ale ja jestem zbyt leniwy :oops: :lol:

Profil E-mail  

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:43 pm 

Miejscowość: Okolice Dęblina
Z chęcią bym skorzystał ale już jestem za stary na takie technologie :lol: Żartuje ale serio, nie ogarniam tego.
Będę próbował jednak zakupić tą aplikację.

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 10:11 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Jak uważacie ale tam nie ma nic trudnego. Mnie nabicie 120 PLN zajęło łącznie może z 20 minut i ciesze się SkySafari 6 Pro, bo nie uśmiechało mi się znowu wydawać 90 zł (jest jeszcze promocja, po niej apka kosztuje 180!).
W razie jakby, służę pomocą na PW :)

Nikon EX 10x50,

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości