* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
 Temat postu: Rozmòwki na czacie ...
PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 9:59 pm 

Witam.

Temat będzie krótki.
Proszę administratora forum Pana Janusza o podjęcie odowiednich działań wobec usera "barnard's star ( dawniej Michaś )
Nie życze sobie takich odzywek na czacie pod moim adresem tym bardziej że kompletnie na tym czacie mnie już nie ma.
poniżej screen który otrzymałem od kolegi z forum.

Mam nadzieje że Pan Janusz zrobi co trzeba tym bardziej że user Michaś był wielokrotnie wydalany z forum i nadal bawi sie bezkarnie tam w najlepsze.

Załączniki:

Temat postu: Re: Rozmòwki na czacie ...
PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 10:11 pm 

Z forum też miałeś odejść podobno :twisted: . A czy kolega, który wysłał ci screena również nie miał przypadkiem bana i nie pisze przypadkiem z 2 konta ?

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 10:28 pm 

Charon X napisał(a):
Z forum też miałeś odejść podobno :twisted: . A czy kolega, który wysłał ci screena również nie miał przypadkiem bana i nie pisze przypadkiem z 2 konta ?

Nie będziesz mi mówił co mam robić.
Nie życzę sobie takich rozmówek na tym waszym chorym czacie i nie zabieraj głosu w sprawie która Cię nie dotyczy.
Nie wiem za kogo się masz Charon ale ja sobie nie pozwolę na takie traktowanie, a Ty bądź łaskaw wreszcie nie bawić mi się tu w administratora i mówić co miałem robić a co nie , bo widać wyraźnie jak się zachowujecie na czacie mimo tego że mnie tam już nie ma.
Rozmowy z ludźmi Waszego pokroju to starta mojego czasu, zatem i Ciebie zamierzam ignorować, więc się zwyczajnie nie wysilaj w swoich prowokacjach.
Tak to nie będzie że będziecie się tam bezkarnie bawić moim kosztem!

Proszę administrację o podjęcie działań bo jak widać czat nadal nie służy niczemu dobremu na tym forum tylko obraża ludzi.
Dowód w screenie powyżej.
Z mojej strony to wszystko.

Ostatnio edytowany przez Maxx Pon Paź 29, 2018 10:38 pm, edytowano w sumie 2 razy

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 10:32 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zadupie
... czesc dalsza pierwszego posta

Załączniki:
 Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 10:45 pm 

Miejscowość: znikam
Zrób się twórczy i ewangelie napisz , za tysiąc lat znajdą i sławny będziesz...coś jak https://pl.wikipedia.org/wiki/Ewangelia_Judasza

http://zbig.fora.pl/

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 10:47 pm 

Miejscowość: Kraków
Echh, temat wraca jak bumerang. Ja wiem, że jest pochmurno i palma co poniektórym odbija od niedoboru obserwacji ale może by tak jeden z drugim pomyślał, że warto zająć się w życiu czymś więcej niż forumowymi wojenkami? :lol: :twisted:
Ale w sumie dzieciaki narozrabiają, a wujek Janusz posprząta :mrgreen:

Błazenada panowie, wstyd mi za was że muszę po raz kolejny czytać takie wątki :roll:

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 11:08 pm 

Maxx napisał(a):
Charon X napisał(a):

Nie będziesz mi mówił co mam robić.
Nie życzę sobie takich rozmówek na tym waszym chorym czacie i nie zabieraj głosu w sprawie która Cię nie dotyczy.
Nie wiem za kogo się masz Charon ale ja sobie nie pozwolę na takie traktowanie, a Ty bądź łaskaw wreszcie nie bawić mi się tu w administratora i mówić co miałem robić a co nie , bo widać wyraźnie jak się zachowujecie na czacie mimo tego że mnie tam już nie ma.
Rozmowy z ludźmi Waszego pokroju to starta mojego czasu, zatem i Ciebie zamierzam ignorować, więc się zwyczajnie nie wysilaj w swoich prowokacjach.
Tak to nie będzie że będziecie się tam bezkarnie bawić moim kosztem!

Proszę administrację o podjęcie działań bo jak widać czat nadal nie służy niczemu dobremu na tym forum tylko obraża ludzi.
Dowód w screenie powyżej.
Z mojej strony to wszystko.

Ja tylko wspomniałem co sam deklarowałeś. A to już twoja sprawa co zrobiłeś. A tak to raz czy dwa ktoś o tobie wspomniał o niczym nie świadczy - sugerujesz zamykać czat, bo ktoś o tobie napisał "głupek" . Nie jesteś jakimś dyktatorem, czy bóstwem, że nie wolno o tobie wyrazić negatywnej opinii. Zresztą rzadko się w ogóle o tobie wspomina, bo są ciekawsze tematy do dyskusji.

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 11:17 pm 

Jak Janusz wywali z tego forum kilku userów - może wreszcie będzie święty spokój.
Moja cierpliwość do kilku błaznów się skończyła i mam nadzieję że admin zrobi wreszcie porządek z tym syfem tutaj.

Info dla złośliwych komentatorów - Na forum jestem dla giełdy bo mam parę gratów do sprzedania i prędzej księżyc pokaże Nam swoją drugą stronę niż wlezę na ten prostacki pozbawiony kultury czat.
Robiliście akcje przeciwko mnie że niby kogoś obrażam - screen z czatu pokazuje teraz jak to wygląda pomimo mojej nieobecności tam już od dawna.

Tyle ode mnie, Cześć !

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 11:25 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Stanowczo protestujem pszecifko takiemu pisaniu o z kreskom! :evil: 8)

Polecam nabycie tego oto dzieła aby czytając one nabyć ogłady łortograficznej!

15 zł kosztuje to się nie wykosztujeta chopy ;)

http://www.astrokrak.pl/480-moj-pierwsz ... azda-.html

Pozdrawiam

Załączniki:

Ostatnio edytowany przez ekolog, Wto Paź 30, 2018 1:38 am, edytowano w sumie 1 raz
 Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 12:08 am 

Maxx napisał(a):
Jak Janusz wywali z tego forum kilku userów - może wreszcie będzie święty spokój.
Moja cierpliwość do kilku błaznów się skończyła i mam nadzieję że admin zrobi wreszcie porządek z tym syfem tutaj.

Info dla złośliwych komentatorów - Na forum jestem dla giełdy bo mam parę gratów do sprzedania i prędzej księżyc pokaże Nam swoją drugą stronę niż wlezę na ten prostacki pozbawiony kultury czat.
Robiliście akcje przeciwko mnie że niby kogoś obrażam - screen z czatu pokazuje teraz jak to wygląda pomimo mojej nieobecności tam już od dawna.

Tyle ode mnie, Cześć !

Przecież jechałeś po Karolu (razem z kolegą co teraz screeny wrzuca) ileś tam razy to w końcu temat założył. A, że sobie wcześniej nagrabiłeś u paru innych osób, to czasem ktoś o tobie wspomni. Poza tym na czacie jest generalnie spokój, zresztą ciebie nie ma to skąd możesz wiedzieć jak na nim jest.

Ps. jak już wejdziesz na czat, to może wybierz wieczór i jak będzie czyste niebo. Kratery Hertzprunga, Koroleva, Morze Moskiewskie, całe Morze Wschodnie, będzie co popatrzeć :twisted: .

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 3:21 pm 

Miejscowość: Kraków
Cześć Panowie.

Zakopcie "Wojenny Topór" i lepiej porozmawiajcie o tym co faktycznie jest warte rozmowy.

Pozdrawiam Krzysztof. :wink:

Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza.

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: ekolog, Orzech, Paweł Baran, Pstrykaczkosmosu oraz 12 gości