* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Temat postu: [S] Montaż EQ3-2 na statywie aluminiowym LT1
PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 12:20 pm 

Dzień dobry
Szukałem ostatnio tuby na swój montaż i trafiła się oferta - pani nie chciała jednak sprzedać samej tuby, więc wziąłem całość. Sprzęt nie był używany przeze mnie w ogóle, tyle co rozpakowany do zdjęć. Przez poprzedniego właściciela używany od sierpnia tamtego roku, więc można rzec, że jest niemal nowy.

Na moje oko wszystko w porządku, jakiekolwiek wady postarałem się ująć na zdjęciach (chodzi głównie o gorszy stan jednej z gumowych nóżek i otarcie na elemencie statywu, na którym kładzie się montaż). Ciężko mi dokładnie określić stan montażu i luzy, bo nie bardzo się znam ale mogę powiedzieć, że wszystko chodzi płynnie z przyjemnym oporem. Tuba siedzi ze stabilnością porównywalną do mojego montażu MON2 od Bressera (EQ5). Wszystko w oryginalnych pudełkach.

Link do zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Cena 800 zł + ewentualne koszty wysyłki

Zdaję sobie sprawę z tego, że może być uznana za wysoką ale nie spieszy mi się ze sprzedażą. W przypadku braku chętnych będzie stopniowo obniżana.

Profil E-mail  

Temat postu: Re: [S] Montaż EQ3-2 na statywie aluminiowym LT1
PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 1:44 pm 

Zapomniałem dodać że posiadam paragon w związku z czym na montaż jest gwarancja dokładnie do 14 sierpnia 2021 roku.

Profil E-mail  

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 6:09 pm 

Miejscowość: Warszawa
Dokładnie 3 tygodnie temu kupiłem nowy za 909 zl w teleskopy.pl. (Wysyłka darmowa). Ciekwwe czy ktos dla 100 zł lub mniej, bo trzeba doliczyć wysyłkę, będzie ryzykowal i kupował montaż z 3 ręki.

Profil E-mail  

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 8:09 pm 

¯\_(ツ)_/¯
Rozumiem pana obawy ale taka moja oferta i chyba nie powinniśmy na ten temat dyskutować według regulaminu. Szczerze mówiąc cały czas planowałem wystawić montaż za 750 zł (pewnie do takiej ceny niedługo zejdę) ale w końcu wpisałem 800. Swoją drogą pan chyba trafił na bardzo fajną ofertę, bo jak teraz patrzę na nowe w sklepach internetowych to są w cenach od 999 na teleskopach do 1120 w astroshop.

Profil E-mail  

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 8:17 pm 

W zasadzie jak już napisałem, tak zrobię:

Obniżka, cena 750 zł + ewentualne koszty wysyłki

Możliwość zakupu osobno głowicy/statywu, w takim wypadku:
Głowica 650 zł
Statyw 150 zł

Profil E-mail  

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 9:27 pm 

Miejscowość: Chorzów
mateoz napisał(a):
¯\_(ツ)_/¯
Rozumiem pana obawy ale taka moja oferta i chyba nie powinniśmy na ten temat dyskutować według regulaminu. Szczerze mówiąc cały czas planowałem wystawić montaż za 750 zł (pewnie do takiej ceny niedługo zejdę) ale w końcu wpisałem 800. Swoją drogą pan chyba trafił na bardzo fajną ofertę, bo jak teraz patrzę na nowe w sklepach internetowych to są w cenach od 999 na teleskopach do 1120 w astroshop.

Na forum nie ma Panów koleżko

Profil E-mail  

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 9:48 pm 

Ja ledwo co 18 wiosen przeżyłem i jakoś tak jeszcze odruchowo do wszystkich zwracam się na pan :lol:

Profil E-mail  

PostWysłany: Nie Paź 18, 2020 10:32 pm 

Sprzedaż w realizacji

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: AA, Charon X, daniel24, dobrychemik, fremdo, jaro1, marbucek, MarekJMD, Michał N., miszka, poldip, ras, Szary76, zbyszekzz oraz 298 gości