Sprawa oszusta "mod24"

Postplenerus | 21 Maj 2014, 21:22

takie czasy, że mefedroniarze i uzależnieni od innych dragów albo "maszynek" zrobią wszystko żeby parę złotych wyczarować... Miałem do czynienia z różnym elementem i do czego zdolni są posunąć to przechodzi ludzkie pojęcie.. nie warto wierzyć w żadne słowo ani zapewnienia. Sam byłem ofiarą kilku oszustów w życiu, na szczęście udało się odzyskać większość pieniędzy, ale powiem jedno. To nie są już ludzie.. niestety taka prawda. Jeden gościu chodził i wciskał ludziom że matka mu umarła bezczelnie, inny błaga o kasę niemalże na kolanach a jeszcze inny okradnie chatę, granica jest baaardzo cienka. Trzeba tępić ostro, bo przez takie incydenty przestajemy ufać sobie nawzajem. takie moje zdanie. pozdrawiam
Achro SW 150/1200; EQ5 (EXOS-2)
Pentax 12x50 PCF WPII
BCO 6 , Orion Stratus 8 , BST ED 25 , Celestron Omni 32 , Barlow GSO ED
Baader Semi-Apo, Moon (no-name).
Awatar użytkownika
 
Posty: 53
Rejestracja: 06 Maj 2013, 12:42
Miejscowość: Milanówek

 

PostDidmoto | 21 Maj 2014, 21:22

tadko_b4 (53) (Kupujący) Negatywny 19 maj 2014, 17:47 4160925011 Pokaż
niepowazny sprzedajacy, probujacy kombinowac i mataczyc Brak jakiegokolwiek kontaktu gdy chce sie zrezygnowac z transakcji rozciagajacej sie w czasie do PONAD MIESIACA.. Bardzo nie polecam i odradzam wszystkim kupowanie czegokolwiek u tego pana



http://allegro.pl/celestron-ultima-42mm-i4228855993.html

Pierwszy z brzegu przykład Twojego oszustwa na większą skalę, nr. konta się zgadza, na Alledrogo nazywasz się dmolit.

Chłopie nie kręć i nie płacz teraz, chciałeś się dorobić na kogoś nieszczęściu, myślałeś, że jesteś sprytny, ale chyba zapomniałeś, że w internecie nie jesteś anonimowy.

I jak to jest, że chciałeś sprzedać teleskop, którego nie posiadasz??
Awatar użytkownika
 
Posty: 7
Rejestracja: 08 Gru 2011, 21:48
Miejscowość: Mysłowice

Postmod24 | 21 Maj 2014, 21:34

plenerus napisał(a):takie czasy, że mefedroniarze i uzależnieni od innych dragów albo "maszynek" zrobią wszystko żeby parę złotych wyczarować... Miałem do czynienia z różnym elementem i do czego zdolni są posunąć to przechodzi ludzkie pojęcie.. nie warto wierzyć w żadne słowo ani zapewnienia. Sam byłem ofiarą kilku oszustów w życiu, na szczęście udało się odzyskać większość pieniędzy, ale powiem jedno. To nie są już ludzie.. niestety taka prawda. Jeden gościu chodził i wciskał ludziom że matka mu umarła bezczelnie, inny błaga o kasę niemalże na kolanach a jeszcze inny okradnie chatę, granica jest baaardzo cienka. Trzeba tępić ostro, bo przez takie incydenty przestajemy ufać sobie nawzajem. takie moje zdanie. pozdrawiam



Fajnie, że macie o mnie zdanie ćpuna i narkomana, ja chcę wszystko spłacić i oddać... Miałem w życiu poważny problem który nie życzę nikomu żeby go spotkał, ale dla was i tak będę narkomanem, który chodzi z nożem po ulicach.
Newton ATM 150/1500 (Budowa Zakończona )
Szukacz ATM 6x50
Super Ploss 25 mm, Kupię TMB Planetary 9mm
 
Posty: 257
Rejestracja: 16 Lis 2010, 17:49

PostDidmoto | 21 Maj 2014, 21:41

Zdanie sobie sam wyrobiłeś,nie masz 12 lat, żeby nie wiedzieć, co robisz. Jesteś złodziejem i tyle. Porozsyłam sobie troszkę po FB link do tego tematu Twoim znajomym.
Awatar użytkownika
 
Posty: 7
Rejestracja: 08 Gru 2011, 21:48
Miejscowość: Mysłowice

Postplenerus | 21 Maj 2014, 21:41

mod24

nie napisałem bezpośrednio o Tobie , bo Cie nie znam człowieku. Ale wiedz jedno, nie liczy się zupełnie co teraz piszesz, tylko ile kasy wisisz i jeśli nie oddasz to nic nie ma znaczenia. Oddaj ludziom kase i wtedy wszyscy z chęcią wysłuchamy prawdziwej przyczyny
Achro SW 150/1200; EQ5 (EXOS-2)
Pentax 12x50 PCF WPII
BCO 6 , Orion Stratus 8 , BST ED 25 , Celestron Omni 32 , Barlow GSO ED
Baader Semi-Apo, Moon (no-name).
Awatar użytkownika
 
Posty: 53
Rejestracja: 06 Maj 2013, 12:42
Miejscowość: Milanówek

 

Postcoy_coyote | 21 Maj 2014, 21:53

Panowie nie dajcie się zwieźć. Przyszły poziom bezpieczeństwa tej giełdy i ewentualne pojawianie się takich osobników w przyszłości zależy teraz od Was - osób pokrzywdzonych. Jeżeli odpuścicie będzie to wskazówka dla innych oszustów. Wiem że zależy Wam na zwrocie pieniędzy - to jest najważniejsze ale nie wycofujcie skarg.
Kolego mod24, oglądasz pewnie telewizję. Jest tam mnóstwo programów gdzie pokazuje się krzywdę ludzką i czasami tragiczną prozę życia. Takich osób którym świat zawalił się na głowę jest w Polce mnóstwo. Jednak z wielu tych historii nie słyszałem o takim przypadku żeby jednych w sposób perfidny grabić a drugim pomagać. Obawiasz się teraz kary (może masz przysłowiowe "zawiasy") i teraz boisz się o własną d...ę
Tyle w temacie
Pozdrawiam serdecznie
Dominik Ball - Częstochowa

https://astrofotografia.czest.pl/
S-APO TMB-LOMO 80/480 Triplet | HEQ-5 Syntrek | ASI071 MC Pro|
Awatar użytkownika
 
Posty: 486
Rejestracja: 07 Sty 2008, 21:28
Miejscowość: Częstochowa

PostDidmoto | 21 Maj 2014, 21:55

PW

mod24 napisał(a):Temat: Kontakt do "mod24"

Didmoto napisał(a):Zdanie sobie sam wyrobiłeś,nie masz 12 lat, żeby nie wiedzieć, co robisz. Jesteś złodziejem i tyle. Porozsyłam sobie troszkę po FB link do tego tematu Twoim znajomym.



Spoko, to już nie będzie ferr, tym bardziej że Pana ne oszukałem..


Hmm, a "ferr" było okradanie innych??

Nie musisz blokować znajomych, zapisałem ich sobie pare godzin temu.

Życzę Ci spokojnego wieczorka i zimnego piwka za nie swoje pieniążki.
Awatar użytkownika
 
Posty: 7
Rejestracja: 08 Gru 2011, 21:48
Miejscowość: Mysłowice

Postkylob | 21 Maj 2014, 22:06

Z facebookiem to bardzo dobry pomysł.... W chałupie u tego "orła domowego chowu" też pewnie nic nie wieddzą.....
 
Posty: 318
Rejestracja: 06 Cze 2010, 11:40

 

PostWilkFenris | 21 Maj 2014, 22:07

To może ja się wypowiem jako osoba bezpośrednio zaangażowana i piszę to bezpośrednio do mod24.

Dystansuję się tutaj od tego, czy faktycznie oddasz kasę, czy nie oddasz, ani też w sumie nie chcę wiedzieć dlaczego to zrobiłeś, jakie miałeś powody i jakim jesteś człowiekiem. To nie jest małżeństwo w którym powstające problemy są z reguły spowodowane działaniami obu stron. Tutaj całemu zajściu oraz wszystkim jego obecnym i przyszłym konsekwencjom jesteś winien tylko ty sam. Ja jako osoba nie mam żadnego powodu, czy to prywatnego, czy moralnego, żeby wgłębiać się w twoją historię. No bo pomyśl sobie... zostałeś oszukany... dałeś się nabrać na to, że słowo cokolwiek jeszcze na tym świecie oznacza... dlaczego ponownie masz wierzyć w słowa kogoś, kto okazał się kłamcą? Dlaczego masz ponownie uwierzyć komuś takiemu? To byłoby lekko mówiąc nierozważne. W takiej sytuacji nie zostawiasz nam jako pokrzywdzonym żadnego wyboru i musisz zrozumieć, że nic co powiesz w tej chwili cię nie usprawiedliwi, ani nie zmusi mnie do tego, żebym dał temu wiarę. To prosta logiczna konsekwencja kłamstwa.

Zwrócisz pieniądze... ok... ale musisz zrozumieć, że w tej chwili tylko czyny się liczą... na słowa jest za późno i one niczego nie zmienią.

I nie oceniam cię... nie uważam, żebyś był narkomanem, czy bandytą biegającym z nożem... to nie tak. Nic o tobie nie wiem, dlatego się nie wypowiadam. Ja po prostu oceniam na podstawie dostępnych faktów... a fakty są takie, że nas okradłeś. Proste i szczere. Nie ma co tu koloryzować i owijać w bawełnę. Musisz się z tym pogodzić i zrobić coś, żeby to zmienić. To wszystko co mam w tej chwili do powiedzenia. Nie chcę zemsty, nie interesuje mnie odgrywanie się na tobie... nie bawią mnie takie gierki. Wszystko co robię jest podyktowane tylko dbałością o moje interesy, które zostały naruszone nie z mojej winy.

Pozdrawiam.
 
Posty: 22
Rejestracja: 12 Wrz 2013, 16:53

 

PostAndrzej.Ch63 | 21 Maj 2014, 22:44

mod24 , jesteś na Astromaniaku prawie cztery lata , na pewno masz kolegów z forum .
Trochę dziwne że nikt nie chce się wstawić za tobą i potwierdzić twoje problemy rodzinne .
Equinox -120 ED
LXD-75 GOTO
Fujinon 16x70
Fujinon Kf 8x42w
Awatar użytkownika
 
Posty: 789
Rejestracja: 02 Sie 2009, 14:15
Miejscowość: Rzeszów

 

PostRobert41 | 21 Maj 2014, 23:09

mod24 napisał(a):Fajnie, że macie o mnie zdanie ćpuna i narkomana, ja chcę wszystko spłacić i oddać... Miałem w życiu poważny problem który nie życzę nikomu żeby go spotkał, ale dla was i tak będę narkomanem, który chodzi z nożem po ulicach.


Kolego, przeczytaj to co sam napisałeś i zastanów się. Nie rób przeciwstawienia Ty- My. Kto sieje wiatr zbiera burzę. Dziwisz się że ludzie widzą Ciebie w ciemnych barwach? Czego się spodziewasz? Nikt Ciebie nie zna realnie, oceniać można tylko Twoje czyny na forum, a te czym by ich nie tłumaczyć nie mają usprawiedliwienia. To poważne forum, wiele osób jest 2-3 razy od Ciebie starszych i tylekroć więcej życiowego doświadczenia ma. To nie forum o Tybii czy hip hopie. Czego się spodziewałeś? Że jak napiszesz o zwrocie kasy wszyscy powiedzą: "spoko Ziomek, loozik, zwałować nas chciałeś ale że kaske oddasz to szacun i gitara"? Zwrot kasy tak naprawdę niczego nie załatwia, to nie jest tak że oddasz i po sprawie, to dopiero początek tego by ktoś kto Ciebie ze złej strony poznał mógł zmienić zdanie. I nie ważna jest prawdziwa motywacja dlaczego to zrobiłeś, po prostu pewnych rzeczy się nie robi, zawsze są inne wyjścia z sytuacji. Wielu ludzi potrzebuje pieniędzy na bardzo ważne sprawy, często życia i śmierci- czy to znaczy że mają wychodzić na ulicę, rabować, mordować?
Tak, wiem- coraz więcej ludzi widzi świat jako dżunglę, gdzie cwańszy i sprytniejszy zwycięża...sami sobie ten świat takim tworzymy. Może chociaż w rozwijaniu swojego hobby zostawmy sobie miejsce na normalność?
Kolego mod24- masz 22 lata, jesteś już mężczyzną, w innych, bardziej normalniejszych czasach byłbyś już po woju, inaczej patrzyłbyś na świat. Konsekwencje swoich czynów zawsze się ponosi...to co się teraz dzieje to są właśnie te konsekwencje. Ważne by wyciągnąć wnioski- więc wyciągnij je. Staraj się wyprostować to co sam skrzywiłeś. Zawsze jest czas na zmiany i zastanów się co zmienić. Widziałem wielu takich młodych ludzi, u siebie na osiedlu, też od takich drobnych grzeszków zaczynali. Teraz po 10 latach jedni uczciwie żyją, zarabiają, jednym powodzi się lepiej innym gorzej, jak to w życiu. Ale mogą bez wstydu popatrzyć w lustro. A inni,no cóż- zapuszkowani, albo co gorsza już w piachu bo i tak bywa.
Więc kolego- oddaj kasę osobom które oszukałeś, przemyśl swoje czyny i zadaj sobie pytanie gdzie chcesz być za 10 lat.
SW ED 80/600, CG 4
Baader Hyperion: 8-24 zoom, 24, 21, 17, 13, 10, 8, 5, 3.5 mm, Aspheric 31, 36 mm, Hyperion Barlow 2,25x, diagonal ES 2".
Filtry Baader: O III
Vortex Raptor 8,5x32
Awatar użytkownika
 
Posty: 1141
Rejestracja: 28 Sty 2013, 02:04

 

Postmod24 | 21 Maj 2014, 23:19

Popieram te słowa w 100 %, i nie mam się jak temu sprzeciwić, zawaliłem i muszę naprawić, ale chcę to zrobić i zrobię to potrzebuje tylko jakiś 4-5 dni bo czekam na wypłatę i każdy będzie miał swoje pieniądze w ramach rekompensaty zapłacę odsetki, oraz mogę zaproponować usługi graficzne, webmasterskiem.
Newton ATM 150/1500 (Budowa Zakończona )
Szukacz ATM 6x50
Super Ploss 25 mm, Kupię TMB Planetary 9mm
 
Posty: 257
Rejestracja: 16 Lis 2010, 17:49

Postmarianowski | 21 Maj 2014, 23:40

CHŁOPIE ANI RAZ NIE PADŁO Z TWOJEJ STRONY UCZCIWE PRZEPRASZAM.dla mnie jesteś nie warty litości...
Ostatnio edytowany przez marianowski, 21 Maj 2014, 23:44, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
 
Posty: 782
Rejestracja: 17 Sie 2012, 22:21
Miejscowość: Pólnocna Jura

 

Postzbyszek | 21 Maj 2014, 23:41

mod24 napisał(a):Popieram te słowa w 100 %, i nie mam się jak temu sprzeciwić, zawaliłem i muszę naprawić, ale chcę to zrobić i zrobię to potrzebuje tylko jakiś 4-5 dni bo czekam na wypłatę i każdy będzie miał swoje pieniądze w ramach rekompensaty zapłacę odsetki, oraz mogę zaproponować usługi graficzne, webmasterskiem.

Wierze, ze ok bedzie, dasz rade pozwracac to co be wyszlo. Tak trzeba po prostu, bo to obciaza bardzo mocno to i dalsze zycia.
Pozdrawiam Wszystkich. :)
trzymam kciuki
 
Posty: 3014
Rejestracja: 28 Lip 2005, 23:00
Miejscowość: znikam

Post•Fish3r• | 21 Maj 2014, 23:48

facet jest na forum od 2010r. tak ? kłopoty zaczęły się kilka miesiecy temu z userami. tak ?
To wiem jedno. czlowiek nie zmienia się w jednej chwili z normalnego usera , udzielającego się na forum przez kilka lat w oszusta bez powazniejszej przyczyny, która pcha do takich działań. I to jest dla mnie dziwne w tym wszystkim i jest to jakiś wyznacznik.

Jak dla mnie osoby postronnej widze raczej czarno na białym, że chłopak wpadł w jakies powazne tarapaty i potrzebował nagle kasy (no i wymyślił jak wymyslił) ..a nie że to jakiś recydywa oszust który planował to od "dawna" i chciał się dorobić na oszukiwaniu i w ogóle masa ekspertów o czym mod24 myśli co robi i co zamierzał. no kabaret. Gófno wiemy o prawdziwej o sytuacji. i nam gófno do oceniania w ten sposób.


Ma oddać kasę, przyznał się, i to wszystko. Jest zeszkalowany na forum, pozamiatany, sprawa na policji, a na pewno jego kłopoty finansowe się nie skończyły. - kiepsko to wyglada - wdł mnie dostanie juz dość w dupę.

Ale tłumowi wciąż mało igrzysk..napiszcie jeszcze do tych znajomych z fb, jego szkoły/uczelni i porozwieszajcie plakaty w miejscowości a w gazetach też dajcie ogłoszenie...wykupcie spot w TVP1 w godzinie szczytu, "dopierdolcie gnojowi ' (tak to cytat) i zniszcie go - wtedy zapamieta jakie to poważne i śmiertelne przestępstwo popełnił, a wy będziecie wreszcie usatysfakcjonowani i nasyceni zemstą - przeciez polak potrafi.


A dla tych wielce "prawych i cnotliwych" mam pytanie (prosze nie przyrównywac to do mod24) ...Jakby umierała ci 12 letnia córeczka a jedyną możliwością bylby drogi zabieg (60 tys -rak ) bez żadnych szans na otrzymanie tej kwoty od panstwa , banku, fundacji, znajomych , rodziny itd..i dostałbys propozycje udziału np. w kilkukrotnym rabowaniu tirów od "znajomego znajomego"- nic wielkiego..po prostu min. pomoc w rozładunku, nikomu nie dzieje się krzywda - 10x i masz 40 tys...i zycie córki...
co bys zrobił ?

Sami przemyslcie pewne rzeczy..bo sądzę że wiekszość obrzucających siedzi tylko przed kompem w wygodnym fotelu i gófno wie o zyciu i trudnych , tragicznych wyborach które czasem trzeba podjąć i niektórzy podejmują. Gdyby było inaczej widziałbym trochę wiecej wyrozumiałości i mniej mściwości.
Ostatnio edytowany przez •Fish3r• 21 Maj 2014, 23:50, edytowano w sumie 2 razy
 
Posty: 1120
Rejestracja: 15 Lip 2012, 13:40

Postbajastro | 21 Maj 2014, 23:49

Obserwuję też ten wątek i w dziale sprzedam też się czaiłem na jedną z Twoich ofert mod24 na szczęście nic nie kupiłem, tylko dlatego że nie spełniła moich oczekiwań.
Zawaliłeś sprawę, chociaż ja dałbym Ci szansę na naprawienie wyrządzonego zła. Przyznałeś się a to początek drogi przed Tobą...

Ps. może trochę nie na temat ale kiedyś trafiłem na dziwaczną formę wyłudzania pieniędzy przez jednego uczestnika w jednej ze wspólnot modlitewnych (w dużym mieście) - więc jak ktoś z Forumowiczów ma żonę lub kogoś z rodziny aktywnie działającego w tym zakresie to zalecam czujność. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i czasem można nieźle się przejechać i nabawić sporych problemów. Zwykle się zaczyna od opowiadania niestworzonych historii rodzinnych i wzbudzenia współczucia i może nie być możliwości choćby częściowej weryfikacji.
Nikon Action EX 10x50 CF, Orion Resolux 15x70
SW R-80/400, APM APO 107/700, EdgeHD 8", C11
LowSpec (300 & 1800 l/mm)
Awatar użytkownika
 
Posty: 721
Rejestracja: 09 Cze 2013, 20:01

Postmaquu | 22 Maj 2014, 00:07

edit: ah, nie moja sprawa...
Ostatnio edytowany przez maquu, 22 Maj 2014, 00:13, edytowano w sumie 1 raz
Rest In Space, maquu
Kiedyś cośtam do focenia, a obecnie....lornetka i oczy :)
Awatar użytkownika
 
Posty: 571
Rejestracja: 19 Sie 2010, 20:31

 

Postmarianowski | 22 Maj 2014, 00:12

Fise3r i własnie o to biega,niech winowajca się wytłumaczy przed sądem co go do takiego postępowania zmusiło.Inaczej nigy się tego nie dowiesz.Możesz bronić że młody itp,ale czy wiek usprawiedliwia oszustwo :?:
Ja skutecznie się broniłem i wygrałem,ale to było za mało,i gyby nie majętność moich Starych i kumpli ludzie którzy robią dla mnie byli by bez dochodu bo niechcąco młody szczyl zle oszacował środki i wpuścił mnie w maliny.
SORRY DARUJ SOBIE :evil:
Awatar użytkownika
 
Posty: 782
Rejestracja: 17 Sie 2012, 22:21
Miejscowość: Pólnocna Jura

 

Post•Fish3r• | 22 Maj 2014, 00:16

kompletnie nie rozumiesz co napisałem. nigdzie nie piszę o usprawiedliwaniu ..ale jesli choć znasz trochę zycie wiecej niż zza fotela to stajesz sie ostrożny z szafowaniem wyroków i kar i ocen, linczów . I to ja moge powiedzieć..sorryy ale darujcie sobie..nie ja tu wymyslam jak mu dokopać jeszcze bardziej ..Ot to i tylko to. rozumiesz ?
 
Posty: 1120
Rejestracja: 15 Lip 2012, 13:40

Postbajastro | 22 Maj 2014, 00:23

Maquu - bezpieczeństwo na forum to sprawa nas wszystkich. W końcu łączy nas wspólny cel: obserwowanie (niektórych astrofoto) nieba. Chciałbym też żeby wymiana sprzętu pomiędzy użytkownikami forum i transakcje z tym związane odbywały się bezpiecznie i rzetelnie bez żadnych kantów czy niejasności.
Nikon Action EX 10x50 CF, Orion Resolux 15x70
SW R-80/400, APM APO 107/700, EdgeHD 8", C11
LowSpec (300 & 1800 l/mm)
Awatar użytkownika
 
Posty: 721
Rejestracja: 09 Cze 2013, 20:01

Postmarianowski | 22 Maj 2014, 00:30

Fish3r trudno zrozumieć Twój osąd,ale dla mnie oszust jest oszustem i tak pozostanie.Odczułem ze go bronisz,dla mnie jest chora postawa gościa który idzie ostro do przodu i zgłasza skruchę gdy sprawa się rypła.Ty możesz mieć swoje zdanie,ale dla mnie ... :?:
Pozrawiam :)
Awatar użytkownika
 
Posty: 782
Rejestracja: 17 Sie 2012, 22:21
Miejscowość: Pólnocna Jura

 

Post•Fish3r• | 22 Maj 2014, 00:45

nikogo i niczego nie bronie..oprócz rozsądku i wstrzemięźliwości, podjęcia jedynie koniecznych kroków. Nie podoba mi sie podejście co niektórych tu osób do sprawy (idealni kandydaci do Ku Klux Klanu - może się minęli z powołaniem) i to wszystko. Kiedys byłem idealistą..ale wyrosłem z tego bo nie ma czegos takiego w życiu jak czarne i białe - moze dla Ciebie tak.
 
Posty: 1120
Rejestracja: 15 Lip 2012, 13:40

Postmarianowski | 22 Maj 2014, 00:46

Fish3u chodzi mi jedynie o to że sprawy należy nazywąć po imienu.Ja osobiscie nie widzę żadnego usprawiedliwienia w tym temacie.A jak było naprawdę to właśnie usłyszą zainteresowani przed sądem,innej rady nie ma.
Pozdrawiam i wiesz że szacun mam zawsze do Ciebie.
Życie jest szare...
Awatar użytkownika
 
Posty: 782
Rejestracja: 17 Sie 2012, 22:21
Miejscowość: Pólnocna Jura

 

Posttalmk | 22 Maj 2014, 00:58

Fish3r, jednego nie rozumiem, chyba pierwszy Twój post w tym temacie przedstawiał więcej nawet niż biblijne "oko za oko":

•Fish3r• napisał(a):PONADTO gdybym mnie ktoś tak ulułał, zapłaciłby mi podwójnie. bo na pewno także podałbym publicznie adres i nazwisko i wszystkie dane.
zrobiłby to choćby tak: ..ide do kafejki internetowej lub prosze kogoś z innego miasta o tą przysługę +nowy user, i piszę co i jak.....kto mi udowodni że to ja cos podałem ? A dane są publicznie ? są! .


A już parę postów dalej odnoszę wrażenie że wręcz bronisz moda24 (nadmieniam że to tylko moje wrażenie). Oszukani jak najbardziej mają prawo do zgłoszenia sprawy na policji, więc skorzystali z niego. Mod24 nie urodził się wczoraj, świadom był czym są jego czyny i jakie grożą za to konsekwencje. Tak więc "o co biega?"
Awatar użytkownika
 
Posty: 139
Rejestracja: 13 Lip 2012, 09:00
Miejscowość: B-B

 

Post•Fish3r• | 22 Maj 2014, 01:22

ja chce sie juz wyłączyć z tej dyskusji ale skoro jestem przywołany do tablicy i to o pierwszej w nocy...pffff..

Ktos kto mnie zna tutaj wie ze od zawsze pisałem ze takie działania (sciemniackie , oszukańcze) trzeba tępić z całą stanowczością włącznie z banem. jestem wręcz orędownikiem tego. Piętnowanie oznacza także podanie danych do publicznej wiadomości aby chronić innych userów na forum/giełdzie. Nie ma tu zadnej sprzeczności i nie bronię moda, musi ponieśc jakieś konsekwencje obojetnie jaki by to nie był szlachetny cel (gdyby był czy jest ) - taki jest świat. Ale niech to beda konsekwencje jedynie naprawdę konieczne, otwarte na dialog i adekwatne do sytuacji/czynu oraz tego co wiemy o prawdziwych motywach - a akurat nic tu nie wiemy. Reszta wycieczek do niego i teksty o jakichs akcjach na fejsa ..itd zapiekła chęć dopierdolenia mu z kazdej możliwej strony..to przesada , kpina, samowolka i zwyczajna bezmyślność i wstyd dla forum.

Ok..mam nadzieje ze wszystko jasne..i mam nadzieję naprawdę szczerą że wszystko się dobrze skończy i dla moda który dostanie nauczkę która go czegos nauczy ale nie zniszczy jakoś życia i dla poszkodowanych, że dostaną wreszcie kasę.

pozdro.
 
Posty: 1120
Rejestracja: 15 Lip 2012, 13:40

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

AstroChat

Wejdź na chat