* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Temat postu: Kamerka SBIG ST2000XM mono
PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 12:27 pm 

Dedykownana kamera astronomiczna renomowanej firmy SBIG ST2000XM. Kamera posiada tzw. selfguide czyli jednocześnie się nią fotografuje i kamera robi guide (ma dwa sensory). Kamera jest na przetworniku KAI2001 o rozdzielczości 1600x1200. Jest to kamera mono z dedykowanym kołem filtrowym (umożliwia więc wykonywanie zdjęć barwnych w technice LRGB). Ma wbudowanego podówjnego peltiera i schładza się do ~ -38st. poniżej temp. otoczenia. Posiada migawkę a więc kalibrację można wykonać w każdą noc po sesji. Kamera z kołem filtrowym CFW8 z filtrami Baadera LRGBHa,W zestawie oczywiście oryginalna walizka PelicanCase oraz zasilacz ze zmienionym kablem (na miękki silikonowy). Zdjęcia z tej kamery w ostatnich latach można było oglądać w wielu wydawnictwa min kalendarza DO czy GW. Do zestawu dorzucam gratis filtr Baader OIII 8,5nm. Kamerkę kupiłem od właściciela portalu astrofotografia.pl, gdzie można zobaczyć zdjęcia zrobione tym sprzentem. Cena za komplet 3000zł

Załączniki:
 Profil E-mail  

Temat postu: Re: Kamerka SBIG ST2000XM mono
PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 10:32 am 

Obniżka ceny do 2800 zł. Dodam że pokrywam koszty związane z przesyłką

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Ananke55, daniel24, Jarkowy123, kjacek, krilan83, Marcin_S, marko7, MayJ, mxer, Pawlik, pmczarny, romek1000, Sebson, sebwoj21, sonork, Uks9, w2023, wimmer, wujek_p oraz 109 gości