* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Temat postu: [S] Synta 14" GOTO
PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 7:01 pm 

Dzień dobry,

Przed laty postanowiłem zainwestować w porządny teleskop. Niestety zbiegło się to w czasie z tym, że mnie życie dogoniło i posiadając wymarzony sprzęt nie mam kompletnie czasu, żeby go zutylizować :(
W efekcie czego magazynuje na mieszkaniu zestaw, którego nigdy nie użyłem :oops:

Wreszcie pozbyłem się złudzeń, że się to kiedykolwiek zmieni i że znajdę dla astronomii czas.

Sprzedam, jak w temacie Synta 14" GOTO z kompletem akcesoriów, z którymi teleskop jest sprzedawany.
Cena: 7000 zł
Do obejrzenia w Krakowie.

Załączam zdjęcie poglądowe.
Proszę o kontakt pod adresem: fuschristopher@gmail.com wszystkich zainteresowanych

Załączniki:
 Profil E-mail  

Temat postu: Re: [SPRZEDANO] [S] Synta 14" GOTO
PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 1:23 pm 

Dziękuję, sprzedano. Można zamknąć.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: buff, Charon X, dark, dawid1508, Dickens, Google Feedfetcher, Jarkowy123, jupiter1969, kinematograf, KIUB, kjacek, kkazik40, kojot27, lukasz18, Mateusz F, przemo1, Sebson, tomblack1234, wampum, wiechu oraz 121 gości