* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Temat postu: GSO 10"
PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 1:10 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wieś koło Łukowa, Lubelskie
Hej,
Na sprzedaż GSO 10", stan lepszy niż z fabryki, oprócz kilku rys na tubie :). Lustro umyłem i obejrzałem dokładnie w weekend, nie widzę żadnych rys czy zmatowień, przetarć itp. Około trzy letnia sztuka. Wyciąg jak to w GSO z mikroruchami, działa tak jak powinien.
Zamocowany drugie gniazdo pod szukacz, na przykład RedDot czy laser. Półka na okulary zamocowana tak, że już się nie ma prawa urwać. Jest "puszka" na baterie do wentylatora ja jednak kupiłem mały PowerBank do zasilania, dorzucam do teleskopu. Bez szukacza i okularów. Dodatkowo dorzucę dla chętnego tuleje dystansowe do podniesienia lustra głównego o 3 cm, żeby uzyskać ognisko dalej do wyciągu. Pozwala to, na przykład, korzystać z bino WO i barlowa zestawowego 1.6x. W takim układzie dostajemy sprzęt 250/2000 mm :) Całkiem fajne parametry, bez problemu uzyskujemy power 100x i można bawić się w rozbijanie kulek obojgiem oczu :D Polecam.

Cena wywoławcza 1200 zł.
Odbiór tylko i wyłącznie osobisty, będę mógł trochę dojechać po dogadaniu się.

Ewentualnie +60 złotych za kolimator Chessire optyczny, sprzedawany tylko w zestawie z teleskopem.

P.S.
Dla kogoś nie mającego swoich okularów (czytaj. świeżą osobę) jestem w stanie dorzucić jakiegoś plossla 25 mm i 15 mm i oczywiście zafundować szkolenie z obsługi i z kolimacją. Aktualnie nie jest skolimowany, jest świeżo po myciu lustra i obniżenia go do poziomu jaki jest w standardzie. Zdjęcia pojawią się wieczorem.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Feedfetcher oraz 136 gości