* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Temat postu: Re: Maka 150
PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 8:32 pm 

...oczywiście już "tonuje" ... no to co z tym makiem 150 ? :D

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 10:16 pm 

Miejscowość: Nowe Skalmierzcye
marek70 napisał(a):
Dzięki za OLX-a, póki co tel. milczy ... może to i lepiej bo dla mnie sprzęt astro + Kraków = handlarze

No patrz!.
Jakże mnie to nie dziwi, czyżby utrudniony kontakt?.....już to przerabialiśmy na tym forum nie raz.
Jak kolega Marek70 jest zainteresowany to mogę podeslać linka do SCT9,25" OTA w opisie używany jak nowy za 700Euro (w przeliczeniu 3000pln.).
Okazja jak cholera!, tylko....że to ogłoszenie dla naiwnych.

Nie rozumiem tej nagonki na Krzysztofa?, o co Waam chodzi?.
Kupiłem u niego kilka rzeczy - niektóre w stanie zgodnym z opisem inne, lekko podkoloryzowane... i co z tego?.
U innych użytkowników z forum - tego i innych, też robiłem zakupy i średnia pozytywna z zakupu przedmiotu dla wszystkich transakcji
to jakieś 20%.
Reszta to naciągane sprzedawanie na zasadzie - jak sie trafi jeleń to weźmie a ja się pozbedę problemu.

Profil E-mail  

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 8:18 am 

Miejscowość: Chorzów
wampum napisał(a):
marek70 napisał(a):
Dzięki za OLX-a, póki co tel. milczy ... może to i lepiej bo dla mnie sprzęt astro + Kraków = handlarze

No patrz!.
Jakże mnie to nie dziwi, czyżby utrudniony kontakt?.....już to przerabialiśmy na tym forum nie raz.
Jak kolega Marek70 jest zainteresowany to mogę podeslać linka do SCT9,25" OTA w opisie używany jak nowy za 700Euro (w przeliczeniu 3000pln.).
Okazja jak cholera!, tylko....że to ogłoszenie dla naiwnych.

Nie rozumiem tej nagonki na Krzysztofa?, o co Waam chodzi?.
Kupiłem u niego kilka rzeczy - niektóre w stanie zgodnym z opisem inne, lekko podkoloryzowane... i co z tego?.
U innych użytkowników z forum - tego i innych, też robiłem zakupy i średnia pozytywna z zakupu przedmiotu dla wszystkich transakcji
to jakieś 20%.
Reszta to naciągane sprzedawanie na zasadzie - jak sie trafi jeleń to weźmie a ja się pozbedę problemu.

Nie zgodze sie, kupowałem już dziesiątki różnych rzeczy i w zasadzie tylko raz trafiła się transakcja z której nie byłem zadowolony. W wiekszości przypadków trafiał do mnie sprzęt w bardzo dobrym a wręcz idealnym stanie.
A z drugiej strony sam staram się zawsze być uczciwym, sprzedawać za umiarkowane pieniądze i nie miałem jeszcze nigdy pretensji od kupujących. Chcesz zmieniać świat zacznij od siebie. Pozdrawiam

Profil E-mail  

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 10:06 am 

Miejscowość: Krzeszowice
PW.

Profil E-mail  

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 4:54 pm 

marek70 napisał(a):

Pięknie to ująłeś....

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: buff oraz 104 gości