* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Temat postu: Antares Speers Waler 14mm 82* na Meade Plossl 14mm 5000 60*
PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 10:40 pm 

Jak w tytule wiadomości. Zamienię bardzo dobry, rzadko spotykany i poszukiwany na zachodnich giełdach okular Antares Speers Waler 14mm 82* (w czarnej, podobno najlepszej wersji) na okular Meade Plossl 5000 60* 14mm. Tej czternastki brakuje mi, aby skompletować parkę do bino. Szczegóły rozliczenia do uzgodnienia. Antares (Made in Canada) to odpowiednik ES 14mm 82*, z tym, że trochę dłuższy. Z drugiej strony jest jednak od niego wygodniejszy, ponieważ w przeciwieństwie do ES-a – aby ogarnąć całe pole widzenia – nie wymaga trzymania oczu przy samej soczewce (dla mnie jest to największa wada ES-ów). Jeżeli zaś chodzi o jakość obrazu, to nie widać większych różnic między nim a ES-em - obrazy są porówntwalne. W zestawie okular z kompletem zaślepek i firmowe pudełko. Mogę go też sprzedać, ale najbardziej interesuje mnie zamiana.

Załączniki:
 Profil E-mail  

Temat postu: Re: Antares Speers Waler 14mm 82* na Meade Plossl 14mm 5000
PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 7:50 am 

Nieaktualne

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości