* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Temat postu: HiFi - wzmacniacz i DAC
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 2:49 pm 

Miejscowość: Kielce
Do sprzedania dwa "klocki" z mojego zestawu HiFi. 
- wzmacniacz Rega Brio-R, dokładnie taki: 
http://this.pl/produkty/rega/wzmacniacz ... ga-brio-r/
  Stan techniczny i wizualny bez zarzutu, kolor czarny, pudełko, pilot, papiery. Cena 2500zł, przesyłka po mojej stronie.
  W sieci sporo przychylnych recenzji, ja po dwóch latach użytkowania mogę o tym "maleństwie" (szerokość to 1/2 standardowej szerokości komponentów HiFi) pisać tylko w superlatywach. W związku z wymianą kolumn musi poszukać nowego domu. Zdjęcia podeślę na życzenie.

- przetwornik cyfrowo-analogowy Musical Fidelity V90 DAC, dokładnie taki:
http://audiomagic.pl/musical-fidelity-4 ... ty-v90-dac
  Stan techniczny i wizualny bez zarzutu, kolor czarny, pudełko, papiery. Jestem pierwszym właścicielem, pozostało jeszcze kilka miesięcy gwarancji (nie pamiętam ile, a jestem chwilowo poza krajem). Obsługiwał sygnały cyfrowe z telewizora (złącze optyczne), dekodera kablówki (złącze koaksjalne) i komputera (złącze USB, widoczny w systemie jako zewnętrzna karta muzyczna), konwertując je na analogowe i przesyłając na wspomniany wyżej wzmacniacz Rega i dalej na kolumny. Oglądanie filmów, słuchanie MP3 przy takim setupie to zupełnie nowe doznania, szczerze polecam! Cena 1000zł, przesyłka po mojej stronie. Zdjęcia podeślę na życzenie.

Przy zakupie obydwu elementów cena 3400zł. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez PW.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości