* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Temat postu: SPRZEDAM DWIE POZYCJE OD CANON -a
PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 9:26 am 

Miejscowość: Zgierz
Ze względu, że jakiś czas temu, przesiadłem się na pełną klatkę, to mam do sprzedania dwie rzeczy:

1. Canon EF-S 10-18 Ultra szerokokątny obiektyw do cropa. Stan bardzo dobry, nigdy nie był w żadnym serwisie. Jestem pierwszym właścicielem, kupiony w Media Markt, jest wszystko co fabryka dała. Pudełko, papiery, dekielki i dodatkowo filtr ochronny. Cena 750.

2. Canon 50D. Stan dobry, kupiony na forum AM. Ostatni z dwucyfrowych kanonów tak pancerny. Od czasu kiedy jest u mnie, nigdy nie musiał być serwisowany. Jest , dekielek, karta extreme 4GB, 2 baterie Newell kupione maksymalnie pół roku temu, działają doskonale, ładowarka, ekran zabezpieczony szkłem hartowanym. Przebiegu dokładnego nie znam. Gdy go kupowałem podobno miał 30 parę tysięcy przebiegu, ja zrobiłem maksymalnie drugie tyle. Aparat w pełni sprawny, w wizjerze widać trochę paprochów, nie mających żadnego wpływu na zdjęcia. Cena 700.

Najchętniej odbiór osobisty, (Łódź i okolice), wówczas można sprawdzić wszystko dokładnie co jak działa, etc. Chętnie użyczę obiektywu, aparatu, do sprawdzenia, no chyba, że pierwszy się sprzeda 50D no siłą rzeczy 10-18 do 6DII się nie podepnie.
Ewentualnie przesyłka (tylko kurierem) + 20 zł.ImageImageImageImageImageImageImageImage

LVW 22, 13, 8
Vortex 8x42, Orion Resolux 10x50

Nie lubię pół środków dlatego w 99% obserwuję kompletem oczu.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości