Podziękowania za pomoc w wydaniu Kalendarza

PostDominik Woś | 12 Sty 2006, 19:51

Jacku - zrobiłeś wielką rzecz ! Myślę, że bardzo wiele osób nie wierzyło, że coś takiego może się powieść. Serdeczne podziękowania za wytrwałość i ogromny wkład pracy dla Ciebie oraz zespołu redakcyjnego.

Tak jak kiedyś pisałem są rzeczy, które dzielą nasz mały POLSKI świat astroamatorów ale łączy nas wspólna pasja i to jest najważniejsze. Niech ten Kalendarz 2006 przyczyni się do zachęcenia osób obecnie interesujących się naszym hobby i przyszłych użytkowników jakiegokolwiek polskiego forum astronomicznego do współpracy dla dobra wszystkich. Niech ci co chcą wiedzą, że są ludzie, którym zależy i którzy potrafią tak dużo jak Ty zrobić właśnie dla zwykłych astroamatorów.

Pozdrawiam,
Dominik
Pozdrawiam,
Dominik
 
Posty: 4399
Rejestracja: 26 Lip 2005, 22:05
Miejscowość: Łomianki /k Warszawy

PostJaLe | 12 Sty 2006, 20:37

Akcja z kalendarzami pokazała, że nie brakuje ludzi którzy chcą dzielić się swoją pasją.
Polska astronomia amatorska rozwija się dynamicznie i to owocuje takimi właśnie akcjami, ale by wszystko się "kręciło" potrzebne są właśnie takie osoby jak te które były zaangażowane w powstanie kalendarza: pomysłodawcy, autorzy zdjęć, sponsorzy, wolontariusze.
BRAWO !!!
Awatar użytkownika
 
Posty: 7064
Rejestracja: 09 Wrz 2005, 21:13
Miejscowość: małopolska

Postmekmek | 13 Sty 2006, 08:47

Masa ludzi była zaangazowana w kalendarz. Zapewne nie wszystcy z nich są związani z amatorska astronomia. Ale każdy wykazał sie wielkim sercem poświecając swój czas dla innych. Bardzo dziekuje.
Mój egz. kalendarza dostanie mój syn ( Maciek 11 lat) na imieniny.
Wczorej jak powiedziałem o tym jemu to chłopakowi aż łzy zakreciły sie w oku z radości . Widać w nim było radość i szczeście. Nigdy aż tak nie zareagował na żaden prezent. Sporo interesuje sie Maciek astronomią a teraz dostanie dodatkowy bodziec do zainteresowania. Myśle że dla niego ważna bedzie też informacja ,że są jeszcze ludzie którzy bezinteresownie potrafią wiele zrobić dla pasji i innych ludzi.

Jeszcze raz dziekuje WSZYSTKIM KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO POWSTANIA KALENDARZA
Pozdrawiam mekmek (krzysiek)
EQ,Canon.
Nie astro :
http://www.fototravelworld.com
 
Posty: 379
Rejestracja: 28 Lip 2005, 18:54
Miejscowość: Warszawa

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 74 gości

AstroChat

Wejdź na chat