* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Temat postu: M22 przy minimalnym czasie
PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 7:29 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: małopolska
M22 czyli obiekt dość nisko połozony. RGB na każdy kanał po 5 minut, bo na tyle pozwoliło okienko. Miejscówka w Beskidzie Niskim z potencjałem.
RC51 + QHY 163m

Załączniki:

Temat postu: Re: M22 przy minimalnym czasie
PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 9:37 pm 

Miejscowość: Mysiadło
No tak, tak dobrze znam ten ból kiedy rozstawiasz sprzęt i po chwili przychodzą chmury. Trudno wymagać dobrego zdjęcia z tak małej ilości materiału więc i taki efekt cieszy.
A tak a'propos Beskidu Niskiego też byłem tam niedawno z moim Czerwonym Kotem. 8 nocy i 1,5 godz czystego nieba, masakra. Często tam jeżdżę -Lipowiec, Darów, Wołowiec, Huta Polańska. A Twoja miejscówka gdzie, jeśli nie tajemnica?

Profil E-mail  

Temat postu: Re: M22 przy minimalnym czasie
PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 10:46 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: małopolska
Grzędziel napisał(a):
No tak, tak dobrze znam ten ból kiedy rozstawiasz sprzęt i po chwili przychodzą chmury. Trudno wymagać dobrego zdjęcia z tak małej ilości materiału więc i taki efekt cieszy.
A tak a'propos Beskidu Niskiego też byłem tam niedawno z moim Czerwonym Kotem. 8 nocy i 1,5 godz czystego nieba, masakra. Często tam jeżdżę -Lipowiec, Darów, Wołowiec, Huta Polańska. A Twoja miejscówka gdzie, jeśli nie tajemnica?

Blisko Uścia, w moim przypadku na 7 nocy tylko jedną powalczyłem z czego wydobyłem tylko te 15 minut :( Pozostały materiał zepsuły chmury.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości