* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Temat postu: Sterownik do Canon 350D
PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 1:08 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: K-Kozle,Antwerpia
Pomocy,poszukuję sterownika do 350tki,miałem kiedyś ten aparat,Dziś kupiłem okazyjnie w sklepie fotograficznym w Antwerpi 350tkę w znakomitym stanie jak na "dziadka"350tka jakby wogóle nie używana,szkła na kitowym obiektywie czyste,matryca idealna,wizjer widać nie czyszczony,żadnych otarć,stan jakby nie wiek to powiedziałbym idealny.Nie mogłem sie oprzeć cena jaką zapłaciłem to 99euro z 3m-czną gwarancją gwarancją.Kupiłem go wnuczce,ale się nie spodobał bo nie ma funkcji "Live".Pomożcie znależć sterownik.Pozdrawiam Joachim.

Profil E-mail  

Temat postu: Re: Sterownik do Canon 350D
PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 2:54 pm 

ten sterownik to żeby zrzucić fotki na dysk?
Tu coś jest zaradzone żeby zmienić jakąś opcję w aparacie a system pozwoli zgrać:
http://www.canon-board.info/software-14/oprogramowanie-eos350d-dla-windows-7-a-63377/

Ja na XP-eka w lapku mam to: https://www.canon-europe.com/support/consumer_products/products/cameras/digital_slr/eos_350d.aspx?type=drivers&language=EN&os=WINDOWS%20XP%20(32-bit)

Z nowszymi systemami jest problem.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości