Marcowa Astronomia - już jest!

PostPiotr Brych | 18 Lut 2015, 23:03

Marcowy numer Astronomii jest już dostępny dla prenumeratorów wersji elektronicznej. Za około tydzień numer będzie dostępny w Empikach, Inmedio, Relay oraz wysyłany będzie do prenumeratorów wersji papierowej.
Załączniki
Marcowa Astronomia - już jest!: A33d.JPG
Marcowa Astronomia - już jest!: A33s.JPG
 
Posty: 63
Rejestracja: 01 Gru 2009, 22:24

 

PostPiotrN | 21 Lut 2015, 11:58

Jeden z tematów na okładce mnie zaintrygował - o jakimś zakazie dla lunet:-) Tytuł iście onetowy albo rodem z Faktu-pewnie w artykule sie okaże, że to rząd Korei lub Nowej Gwinei planuje zakaz sprzedaży lunet. :-)
Juz mnie ciekawość bierze a do Empiku pojade w poniedziałek :-) Tak więc efekt marketingowy zadziałał...
Awatar użytkownika
 
Posty: 165
Rejestracja: 12 Paź 2007, 17:02
Miejscowość: Żywiec

PostPaether | 21 Lut 2015, 13:43

Nie chodzi o rząd Korei czy innej Nowej Gwinei ale polski (w sumie niewielka różnica), który w ramach nowelizacji ustawy Prawo łowieckie, chce ustanowić nową, istotną część broni palnej myśliwskiej w postaci "urządzenia optycznego o krotności w przedziale od 1 do 18" (czyli mówiąc wprost i zrozumiale – lunety), które ma być dostępne do nabycia wyłącznie myśliwym po okazaniu pozwolenia na posiadanie broni myśliwskiej lub innego dokumentu uprawniającego do jej posiadania.
Piotr Brych sam o tym pisał (http://astropolis.pl/topic/48032-kupujc ... -zakazane/) więc mam nadzieję, że nie zepsuję mu efektu marketingowego :wink:
Awatar użytkownika
 
Posty: 62
Rejestracja: 15 Lip 2014, 20:19
Miejscowość: Krosno/Rugby

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

AstroChat

Wejdź na chat