Nowy wydawca Astronomii

PostPiotr Brych | 15 Paź 2017, 00:55

Informuję, że nowym wydawcą miesięcznika Astronomia jest od numeru listopadowego Apogee Games - Mariusz Kulma.
Jestem przekonany, że zmiana ta zaowocuje wzbiciem się Astronomii na znacznie wyższy niż dotychczas poziom.
Numer październikowy był mocno opóźniony ale został już wysłany do prenumeratorów.
 
Posty: 63
Rejestracja: 01 Gru 2009, 22:24

 

PostMariusz Kulma | 15 Paź 2017, 10:30

Witam użytkowników zacnego forum :)

Postaramy się nie zawieść czytelników i utrzymać jak najwyższy poziom magazynu "Astronomia". Zostańcie z nami i szykujcie się na ciekawe zmiany :)

Pozdrawiam,
Mariusz Kulma
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Paź 2017, 09:34

 

PostJanusz_P. | 25 Paź 2017, 20:48

Serdecznie witamy na forum nowego wydawcę :arrow: 8)

Najważniejszą zmianą musi być terminowe dostarczania numeru do czytelników bo ostatnie numery jak wiem i ubolewam z powodu złego stanu zdrowia poprzedniego wydawcy przychodziły ze skandalicznym wręcz opóźnieniem :shock: prawie pogrążając czasopismo więc zobaczymy kiedy dostaniemy numer listopadowy , to będzie bardzo ważny sprawdzian dla nowej redakcji :arrow: :roll: :?:
Astropozdrówko Janusz P.

Fujinon 10x50, SCT 6 podręczny, SCT-14" HyperStar, EQ-6, Coronado 60, EOS-6D-mod i takie tam szkiełka do niego od 8 do 4000 mm plus lasery RGB do 2 W :-)
Awatar użytkownika
Założyciel i Patron Forum
 
Posty: 18278
Rejestracja: 12 Kwi 2005, 19:17
Miejscowość: 15 km na południe od Krakowa

PostMariusz Kulma | 01 Lis 2017, 00:32

Nowe wydanie „Astronomii” już jest!

Od tego numeru (jak już niektórzy wiedzą) przejęliśmy stery od założyciela czasopisma – Piotra Brycha. To dzięki niemu „Astronomia” jest na
rynku już ponad 5 lat. Dziękujemy!

To dla nas szczególnie ważny numer, ponieważ nasza podróż wydawnicza dopiero się rozpoczyna. Mamy nadzieję, że przemiana „Astronomii” będzie ważna również i dla Was. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, aby magazyn był jeszcze ciekawszy. Stopniowo zmieniamy także layout czasopisma i pracujemy nad wieloma dodatkowymi materiałami.

Dziś trafiała do czytelników prenumerata elektroniczna nr listopadowego. Wersja drukowana będzie docierała od 2 listopada.

O dostępności w sieciach Ruch/Empik poinformujemy w osobnej wiadomości w najbliższych dniach.

Wszelkie uwagi na temat nowego numeru mile widziane :)

Image
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Paź 2017, 09:34

 

PostOrzech | 01 Lis 2017, 22:39

Przejrzałem na szybko i podoba mi się lekko zmodyfikowana szata graficzna. Ciekaw jestem tych nowości o których mowa w Astronomii :wink:
16" made by Piotrek K
ED100
Xcell 5, 7, APM XWA 13, Lunt 20
ESy 8,8, 30
UHC 2" OIII 2", H-beta 2"
Nikon EX 10x50,
Awatar użytkownika
 
Posty: 2002
Rejestracja: 21 Paź 2013, 17:11
Miejscowość: Olkusz

 

PostMariusz Kulma | 03 Lis 2017, 20:11

Orzech napisał(a):Przejrzałem na szybko i podoba mi się lekko zmodyfikowana szata graficzna. Ciekaw jestem tych nowości o których mowa w Astronomii :wink:


Cieszymy się, że nowa szata się podoba. Już niedługo następne zmiany i rozszerzenie materiału :)
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Paź 2017, 09:34

 

PostMariusz Kulma | 03 Lis 2017, 20:11

Dugo nie musieliśmy czekać. "Astronomia" trafiła dziś do sieci Empik i Ruch. Zapraszamy do nabywania, czytania i dzielenia się z nami uwagami na temat nowego wydania.

Docierają do nas informacje, że pierwsi prenumeratorzy też już otrzymali magazyn. Do pozostałych dotrze zapewne w najbliższych dniach.

My zakasaliśmy już rękawy i pracujemy nad następnym numerem :)
Załączniki
Nowy wydawca Astronomii: WKDE7241.JPG
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Paź 2017, 09:34

 

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

AstroChat

Wejdź na chat