* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Temat postu: Coś tam o czacie
PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 12:49 am 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Jakiś czas temu widziałem autentyczny ponoć screen z jakiegoś czata w Polsce.
Nie znajdę go teraz ale napiszę, z pamięci jak to tam leciało.

[Czat ...]
...
...

Franciszek:
- Witam. Mam problem. Uczę się jeszcze, a jednocześnie mam hobby, astronomię, które wiąże się z moim przyszłym zawodem i nie chcę z niego rezygnować.
Ponadto mam dziewczynę. Chcę po studiach dobrze zarabiać, a to nie uda mi się bez dobrego dyplomu i rzetelnej wiedzy.
Dziewczyna wymaga, bym spędzał z nią pewną ilość czasu, chodził na imprezy u znajomych i wydarzenia kulturalne.
Doszedłem do wniosku, że tego wszystkiego nie pogodzę. Zastanawiam się czy nie zerwać z dziewczyną, ale nie jest to łatwa decyzja. Co robić?

Swojak:
- Drogi Franciszku. Doskonale Cię rozumiem. Udana kariera przed tobą i szkoda to zmarnować.
Przyłożysz się solidnie do nauki i nie zaniedbasz swoich zainteresowań, a ja zajmę się twoją dziewczyną. Trzeba sobie pomagać!

.......................................
Pozdrawiam
p.s.
EDIT: (po zobaczeniu odpowiedzi).

1. Polecam nasz czat. Który żyje i jest osiągany przyciskiem tu na górze. :idea:

2. Kolego Is. Paweł wrzuca nieraz kilka newsów co powoduje, że ewentualna dyskusja o nich byłaby fatalna dla czytelności jego wątku, a ja daje taką możliwość w moich wątkach i ponadto nie wrzucam wątków jeśli znajduję czyjś wątek dotykający już zagadnienia, które chcę poruszyć. Twoja subiektywna ocena "dziwności" moich publikacji dla mnie jest też dziwna bo sądząc ze sposobu pisania jesteś człowiekiem wysokiej klasy (doceniam to) ale z daty Twojego zapisania się tutaj i liczby postów nie wynika czy aby interesuje Cię żywotność tego akurat forum (w sensie "in plus").

3. Pod jednym z moich rzekomo dziwnych wątków rozwija się właśnie ciekawa dyskusja i masz ciekawą wypowiedz naszej forumowiczki Marity:
viewtopic.php?f=2&p=469031#p469031

Przy okazji polecam ten rewelacyjny astro-filmik, w dziale astrofotografia, który dał właśnie Krzysztof z Bagien:
viewtopic.php?f=4&p=469047#p469047

Załączniki:

Ostatnio edytowany przez ekolog Pon Paź 08, 2018 2:29 pm, edytowano w sumie 9 razy
 Profil E-mail  

Temat postu: .
PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 7:31 am 

...

Ostatnio edytowany przez I5, Wto Lis 06, 2018 2:57 pm, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu: Re: Coś tam o czacie
PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 10:16 am 
Awatar użytkownika

ekolog napisał(a):
EDIT: (po zobaczeniu odpowiedzi).

:evil: :evil: :evil:
Załącznik:

Temat postu: Re: Coś tam o czacie
PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 5:23 pm 

Miejscowość: Poznań
Chyba rozumiem w czym problem. Zauważyłam, że duża część forumowiczów udziela się w tematach nazwijmy to technicznych takie jak sprzęt astronomiczny, obserwacje, astrofotografia. Ekolog wrzuca tematy z zupełnie innej beczki ale nadal związane z Astronomią. Może tu jest pies pogrzebany, że posty Ekologa dotykają spraw nie trafiających w gusta użytkowników żywo zainteresowanych "techniczną" stroną Astronomii. Ekolog generuje mnóstwo wątków to prawda, ale żeby przez to wartościowe wątki znikały? Bez przesady! I tak znikną prędzej czy później :wink:

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości