* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
 Temat postu: Po zaćmieniu Słońca (zapis czata)
PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 4:51 pm 

Miejscowość: Internet
Tutaj znajduje się zapis rozmowy, która odbyła się na czacie

Pozdrawiam,
Dominik

Profil E-mail  

Temat postu: Re: Po zaćmieniu Słońca (zapis czata)
PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 4:24 pm 
Awatar użytkownika

Miejscowość: 15 km na południe od Krakowa
Trzeba o to zapytać Pana Dominika który go zapewne usunął ze swojego serwera gdzie był tutaj podlinkowany :arrow: :roll:

Fujinon 10x50, SCT 6 podręczny, SCT-14" HyperStar, EQ-6, Coronado 60, EOS-6D-mod i takie tam szkiełka do niego od 8 do 4000 mm plus lasery RGB do 2 W :-)

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 5:23 pm 

Janusz_P. napisał(a):
Trzeba o to zapytać Pana Dominika który go zapewne usunął ze swojego serwera gdzie był tutaj podlinkowany :arrow: :roll:

Pan Dominik niczego nie usuwał a jedynie zarchiwizował zapisy czatów przewidując, że trup (teraz to już chyba zaczyna lekko nieświeżo pachnieć :wink: ), czyli dział Czaty Astromaniaka, szybciej niż później zniknie ze struktury forum. :wink:

Zapis czatów jest nadal dostępny, z tym, że w linku zamiast "chat" trzeba użyć "chat_archiwum":

http://astrofotografia.eu/inne/chat_archiwum/chat_06042006.htm

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 5:44 pm 
Awatar użytkownika

Jako autor postów masz możliwość ich modyfikacji więc wstaw proszę aktualne linki do zapisu czatów których byłeś inicjatorem :arrow:
Sytuacja z szykanowaniem młodych ludzi na czacie chyba już minęła, paru zadymiarzy odeszło i rozważamy powrót czatu na forum :arrow: 8)

Fujinon 10x50, SCT 6 podręczny, SCT-14" HyperStar, EQ-6, Coronado 60, EOS-6D-mod i takie tam szkiełka do niego od 8 do 4000 mm plus lasery RGB do 2 W :-)

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 7:54 pm 

Janusz_P. napisał(a):
Jako autor postów masz możliwość ich modyfikacji więc wstaw proszę aktualne linki do zapisu czatów których byłeś inicjatorem :arrow:
Sytuacja z szykanowaniem młodych ludzi na czacie chyba już minęła, paru zadymiarzy odeszło i rozważamy powrót czatu na forum :arrow: 8)

Ty Januszu coś tam kombinujesz z czatem a ja mam teraz popoprawiać linki do zapisów czatu? :lol:

Jeśli zdecydujesz się na przywrócenie czatu to ja odarchiwizuję zapisy czatów (obejdzie się bez poprawiania linków) i po kłopocie. Jeśli zdecydujesz się usunąć dział z czatem Astromaniaka to obędzie się bez zmian i również po kłopocie. Okrakiem stać raczej nie polecam dłużej - grozi to schizofrenią. :wink:

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 11:24 am 
Awatar użytkownika

Dominiku to są historyczne zapisy czatów na serwerze które można czytać czy czat jest czynny czy też nie więc nie widzę zwiazku z czynnością czatu ale już wysłałem prośbę do administratora o odblokowanie czatu i bedzie on ponownie działał więc proszę od archiwizuj te dane lub mi je udostępnij to podepną na czat do wątków nie obciążając Twojego Serwera :arrow: :roll:

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 11:31 pm 

Janusz_P. napisał(a):
Dominiku to są historyczne zapisy czatów na serwerze które można czytać czy czat jest czynny czy też nie więc nie widzę zwiazku z czynnością czatu ale już wysłałem prośbę do administratora o odblokowanie czatu i bedzie on ponownie działał więc proszę od archiwizuj te dane lub mi je udostępnij to podepną na czat do wątków nie obciążając Twojego Serwera :arrow: :roll:

Zapisy historycznych czatów już są dostępne z oryginalnych linków. :D Szkoda, że raczej nie ma szans na kontynuację podobnej inicjatywy w dzisiejszych czasach. :(

Czy istnieje możliwość moderacji (uporządkowania dyskusji) na obecnym czacie AM? Może warto zorganizować, podobnie jak kiedyś, "celowane" czaty z ciekawymi osobami lub w wybranych ciekawych tematach (sprzęt, astrofotografia, obserwacje, zjawiska, itp.?).

Profil E-mail  

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 7:42 pm 
Awatar użytkownika

Forum to My, ja, Ty i inni Użytkownicy więc jeśli masz jakiś ciekawy temat na którym się dobrze znasz jak asrofoto to moze zaproponujesz ciekawy temat i jego termin czatu po pracy :arrow: :idea: