Ostrzeżenia

INFORMACJE
Czy w związku z transakcją przeprowadzaną z innym użytkownikiem naszego Forum spotkało Cię coś, o czym Twoim zdaniem powinni dowiedzieć się pozostali koledzy? Uważasz że bez tej wiedzy mogą zostać wystawieni na nieuzasadnione ryzyko?

Możesz podzielić się tutaj swoimi doświadczeniami pod warunkiem, że ograniczysz się do sprawozdania opisującego fakty, bez sięgania po oceny i stawiania zarzutów. Zadbaj o rzetelne przedstawienie sprawy i pozwól, aby koledzy sami ocenili jej charakter.

PAMIĘTAJ że zniesławienie (pomówienie) jest przestępstwem zagrożonym karą grzywny, aresztu lub pozbawienia wolności do roku czasu. W wypadku wyroku skazującego sąd może orzec dodatkowo nawiązkę na rzecz osoby pokrzywdzonej lub wskazanej przez niego instytucji społecznej (art. 212 K.K.). Zastanów się dobrze nad każdym słowem którego publicznie użyjesz wobec innego użytkownika Forum, ponieważ ponosisz za nie pełną odpowiedzialność.

Wpisy w tym dziale zatwierdzane są przez moderatora, dlatego nie pojawiają się od razu. W międzyczasie możesz je edytować.
  • Tematy

    Odp.
    Wyśw.
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Zezwolenia forum

Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum