Zakupy w USA.

Sklepy, giełdy, okazje, porady, pierwszy teleskop...

PostKrzysztof_P | 26 Lut 2021, 14:46

Witajcie.
Aktualnie coś tam teraz kupuję z giełd w USA , Astromart i CN , gdyby ktoś coś wypatrzył i chciał to mogę zakupić.
Wszystko że tak powiem na legalu z cłem , pełna zgodna z prawem procedura , itp.Po prostu przy okazji swoich zakupów , mogę komuś też pomóc coś kupić a jest tam na giełdach , czego u nas w obiegu z drugiej ręki brak.
Kontakt najlepiej telefoniczny lub Proszę o konkretny link do produktu na PW i numer telefonu do omówienia szczegółów.Telefonicznie wszystko szybko możemy ustalić.
Będę dostępny jutro w godzinach wieczornych , dzisiaj zmykam i będę niedostępny na Forum.Dzisiaj będę tylko pod telefonem.
Pozdrawiam Krzysztof. :wink:
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7886
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 

PostKrzysztof_P | 28 Lut 2021, 08:19

Witajcie.
Do podanych cen np. na Astromart czy też CN należy doliczyć powiedzmy około 30-40% , gdyż jak doliczymy dodatkowo wszystkie koszty związane z dostarczeniem do Polski a potem do indywidualnego użytkownika i opłaceniem wszelkich kosztów , to tak mniej więcej wychodzi w praktyce.Nie opłaca się zakup tanich np. szkiełek czy tanich akcesorii.Opłaca się konkretny zakup , dla pewnych i zdecydowanych , czy to droższego okularu , dobre filtry np. Lumicon , dobrej klasy wyciągu , jakieś konkretne BINO , Teleskopu czy Refraktora.Takie akcesoria które trudno dostać u nas z drugiej ręki w Europie.
Pozdrawiam Krzysztof. :wink:
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7886
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 

PostKrzysztof z Bagien | 28 Lut 2021, 23:19

Pod warunkiem, że w jednym kawałku dotrze :D
Jak tam mój rozbitek się ma?
Jestem odpadem atomowym.
Awatar użytkownika
 
Posty: 278
Rejestracja: 17 Wrz 2017, 05:31
Miejscowość: Łódź

PostKrzysztof_P | 03 Mar 2021, 07:59

Cześć Krzysztofie.
Dzisiaj dzwonię dopytać jak z pracami nad optyką , mamy już prawie wiosnę i myślę że w końcu uda się wszystko zrealizować.
Pozdrawiam Krzysztof. :wink:
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7886
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 68 gości

AstroChat

Wejdź na chat