Zapraszam do Miłośniczego Obserwatorium w Krakowie.

Szkice, inspiracje, relacje z obserwacji, zlotów i podróży astronomicznych

PostKrzysztof_P | 04 Sie 2021, 02:26

Witajcie.
Ponieważ mam teraz urlop w pracy do czasu rozpoczęcia się Zlotu Kudłacze Sierpień 2021 , który odbędzie się od dnia 10 Sierpnia 2021r do dnia 23 Sierpnia 2021r.
Od dnia 10 Sierpnia 2021r.jestem dostępny tylko pod telefonem.Jako organizator Zlotu Kudłacze do dnia 23 Sierpnia będę na Kudłaczach.
Jestem teraz w domu i wieczorami , nockami mam czas , jak tylko pogoda w najbliższych dniach będzie dopisywała.
Gdyby ktoś chciał ze mną pooglądać Planety i obiekty nieba u nas w miłośniczym Obserwatorium Astronomicznym po wschodniej stronie Krakowa Refraktorem APO-ED APM 152/1200mm to Serdecznie Zapraszam.Można do mnie dzwonić w sprawie umówienia się na wspólne oglądanie , tel.604054008.Służę pomocą , jak i dobrą poradą , nowe osoby zaczynające przygodę z tą wspaniałą pasją mogę wprowadzić w temat miłośniczej Astronomii.Wszyscy chętni na wspólne oglądania bardzo mile widziani.
Serdecznie Wszystkich Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Pozdrawiam z Krakowa.
Krzysztof. :wink:
Załączniki
Zapraszam do Miłośniczego Obserwatorium w Krakowie.: E1..jpg
E1..jpg (8.62 KiB) Obejrzany 1558 razy
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7888
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 57 gości

AstroChat

Wejdź na chat