Wyprzedaż Sprzętu Astro po koledze św.p. Franciszku M.

Zablokowany temat

PostKrzysztof_P | 15 Wrz 2021, 07:11

Witajcie.
Jakiś czas temu odszedł do Gwiazd nasz kolega Franciszek Motloch , "Franek".
Dostałem telefon od sąsiadów Franciszka z prośbą o pomoc w sprzedaniu sprzętu astro po naszym koledze.
Żona Franciszka to starsza Pani , która nie poradzi sobie z tą sprawą.
Poproszony o pomoc zadeklarowałem iż pomogę.Chciałbym jak i ci Państwo aby sprawa była załatwiona uczciwie.
Niebawem pojawi się sprzęt na giełdzie , jak tylko wybiorę się w wolnym czasie do Bielska z Krakowa samochodem , aby zobaczyć co jest ze sprzętu , oszacować uczciwie jego wartość , potem zabiorę go do domu i wystawię go na giełdę.
Liczę też na waszą pomoc , abyśmy w godziwych cenach zakupu mogli wspomóc małżonkę naszego kolegi Franciszka.
Pozdrawiam Krzysztof. :wink:
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7885
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 

PostKrzysztof_P | 17 Wrz 2021, 16:42

Witajcie.
Przed chwilą dostałem telefon od sąsiadów Franciszka z którymi jestem w kontakcie iż żona naszego kolegi Franciszka , jeszcze się waha.Gdyż ma sentyment do astro sprzętu po mężu.Decyzja o sprzedaży sprzętu nie jest jeszcze ostateczna , ale została na dzień dzisiejszy wstrzymana.W związku z powyższym przekładamy termin ewentualnej sprzedaży sprzętu.Tak czy inaczej jestem do dyspozycji w razie takiej potrzeby i jak takowa potrzeba wystąpi to pomogę.
Pozdrawiam Krzysztof. :wink:
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7885
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 
Zablokowany temat

Użytkownicy przeglądający to forum: Astrobonq, astronomb, latro, Markuz, tzar884 oraz 65 gości

AstroChat

Wejdź na chat