Teleskop SCT MEADE 10" F-10 LX200EMC.

Zablokowany temat

PostKrzysztof_P | 19 Paź 2021, 12:35

Witajcie.
OTA SCT 10" F-10 z obejmami SW , dovetailem w standardzie Vixen , dekle , stopka do zamocowania szukacza.Bardzo dobry egzemplarz jeżeli chodzi o dokładność wykonania optyki.Obrazki Planet i Księżyca bardzo dobre , jest też na pokrętle regulacji ostrości monetkowany pierścionek do poprawy precyzji ustawiania ostrości produkcji AK.Tubka posiada zewnętrzne ślady użytkowania , można to samemu poprawić w ramach ATM.Cena 4500zł zawiera wliczone ubezpieczone koszty przesyłki , przy odbiorze osobistym u mnie w Krakowie będzie taniej.Teleskop można powiesić na montażu klasy EQ5 , aktualnie tak u mnie pracuje w domu , podczas balkonowego oglądania Planet.Kontakt PW.Polecam , teleskop znam od szeregu lat i zawsze wiedziałem iż jest optycznie ponadprzeciętny.Ostatnio oglądałem nim Jowisza i Saturna , obrazki pokazuje bardzo dobre.
Pozdrawiam Krzysztof. :wink:
Załączniki
Teleskop SCT MEADE 10" F-10 LX200EMC.: 1MEADE.jpeg
Teleskop SCT MEADE 10" F-10 LX200EMC.: 103.jpeg
Teleskop SCT MEADE 10" F-10 LX200EMC.: 102.jpeg
Teleskop SCT MEADE 10" F-10 LX200EMC.: 101.jpeg
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7885
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 

PostKrzysztof_P | 22 Paź 2021, 12:45

Witajcie.
Zapraszam do Krakowa po osobisty odbiór , cena została obniżona i aktualnie z odbiorem osobistym wynosi 3700zł.
Wyjątkowo dobra optyka , resztę kosmetyki zewnętrznej Teleskopu , dla mnie osobiście mało ważne i do poprawienia drobnymi pracami ATM.
Można też dzwonić i dopytać o szczegóły , tel.604054008.
Pozdrawiam Krzysztof. :wink:
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7885
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 

PostKrzysztof_P | 30 Paź 2021, 10:36

Witajcie.
Teleskop SCT MEADE 10" , F-10 , LX200EMC -Nieaktualne.
Pozdrawiam Krzysztof. :wink:
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7885
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 
Zablokowany temat

Użytkownicy przeglądający to forum: maksiu, poldip, saddam, zbyszekzz oraz 189 gości

AstroChat

Wejdź na chat