Kupię Canona Modyfikowanego

Zablokowany temat

Postastrodarek | 17 Wrz 2021, 18:03

Jak w temacie
Pozdrawiam Darek Eq6-r, SW 200/800 carbon , Mak 150+ ASI715, ASI533MC-P, Canon1200D mod,
Awatar użytkownika
 
Posty: 755
Rejestracja: 03 Mar 2010, 16:30
Miejscowość: Nakło nad Notecią -Paterek-

 

PostKrzysztof_P | 17 Wrz 2021, 19:01

Cześć.
Mam cały zestaw , leży mi długo w domu.Canon 450D z filtrem Baadera pod astrofoto profesjonalnie zamontowany przez speca od modyfikacji , bardzo niski przebieg parę "K" , jest wszystko: złączki , noski , baterie , wyzwalacz migawki , ładowarka , pudełka , sieciowe zasilanie aparatu , itp.
Daj mi jakąś ofertę zakupu to rozważę.Ja nie focę a sprzęt mam w rozliczeniu za inny sprzęt astro.Kolega Joachim Krupa z naszego Forum może podać ci przebieg , był właścicielem aparatu.Stan wszystkiego bardzo dobry i pewny sprzęt od kolegi który foci.
Reszta na PW jak jesteś zainteresowany , tylko całość , nie rozbijam zestawu.U mnie tylko leży , niech ktoś wykorzysta , wyprzedaje teraz wszystko co zalega mi w półkach.
Pozdrawiam Krzysztof. :wink:
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7885
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 

Postastrodarek | 17 Wrz 2021, 19:20

Krzysztof_P napisał(a):Cześć.
Mam cały zestaw , leży mi długo w domu.Canon 450D z filtrem Baadera pod astrofoto profesjonalnie zamontowany przez speca od modyfikacji , bardzo niski przebieg parę "K" , jest wszystko: złączki , noski , baterie , wyzwalacz migawki , ładowarka , pudełka , sieciowe zasilanie aparatu , itp.
Daj mi jakąś ofertę zakupu to rozważę.Ja nie focę a sprzęt mam w rozliczeniu za inny sprzęt astro.Kolega Joachim Krupa z naszego Forum może podać ci przebieg , był właścicielem aparatu.Stan wszystkiego bardzo dobry i pewny sprzęt od kolegi który foci.
Reszta na PW jak jesteś zainteresowany , tylko całość , nie rozbijam zestawu.U mnie tylko leży , niech ktoś wykorzysta , wyprzedaje teraz wszystko co zalega mi w półkach.
Pozdrawiam Krzysztof. :wink:

Dzieki ale juz nieaktualne
Pozdrawiam Darek Eq6-r, SW 200/800 carbon , Mak 150+ ASI715, ASI533MC-P, Canon1200D mod,
Awatar użytkownika
 
Posty: 755
Rejestracja: 03 Mar 2010, 16:30
Miejscowość: Nakło nad Notecią -Paterek-

 

PostKrzysztof_P | 17 Wrz 2021, 20:31

OK , zatem może wystawię oficjalnie cały zestaw na giełdę. :wink:
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7885
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 
Zablokowany temat

Użytkownicy przeglądający to forum: krzyhu1492 oraz 178 gości

AstroChat

Wejdź na chat