Skupuję Sprzęt , Teleskopy Maki i Refraktory.

PostKrzysztof_P | 09 Lis 2019, 01:17

Witam.

Jako Koneser Starych Dobrych Wyrobów Astro , nie do pobicia przez aktualne chińskie masowe produkty.Zakupię sprzęt do Generalnych Serwisów i Remontów.
Najchętniej stare Maki Intesa jak i innych dobrych znanych Marek: LOMO , U.K. , TEC , oraz stare dobre optycznie Refraktory AC , też znanych i renomowanych Firm.
Generalnie stare dobre wyroby do kapitalnego Serwisu i Wyprowadzenia na "Maszynkę Marzeń".
Robię ze sprzętem wszystko , mam dostęp do wszystkiego i podjąłem decyzję o Renowacji i Serwisie jak w przypadku starych samochodów.W każdy dobry figurą optycznie sprzęt można wetknąć "Nowego Ducha Życia". Nie skupuję chińskiego masowego dziadostwa tylko wyroby Markowe Renomowanych Firm.Mam dostęp do wszelakich najnowszych powłok nie tylko na lustra ale i na Obiektywy Refraktorów , Meniski , Korektory , wszelakie Soczewki jak i na każdą inną wszelaką optykę.Nie tylko w Polsce , kontakty mi się bardzo ostatnio poszerzyły i teraz to już mam w zasięgu praktycznie wszystko.Lubię ATM i przywracanie życia wartym tego Maszynkom.Z moich sprzętów które posiadałem , co drugi podlegał pewnym pracom ATM.Taka to też Pasja , Odnawianie Starych Cadillaców Astro. :D
Oferty Proszę na PW.Sprzęt skupuję wyłącznie dla siebie i moje prace są związane w tym ogłoszeniu tylko z moją osobą , każdy zakup z tego ogłoszenia to mój indywidualny zakup dla moich celów i potrzeb.
Ogłoszenie umieściłem tutaj , gdyż chcę aby cały czas figurowało na Forum , bez potrzeby wznawiania go co jakiś czas na giełdzie.Jeżeli potrzeba zgody Administratorów Forum , to Proszę Władnych i Decyzyjnych Właścicieli Forum o możliwość istnienia mojego dla moich tylko i wyłącznie celów ogłoszenia.

Pozdrawiam Krzysztof. :wink:
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7871
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 

PostKrzysztof_P | 19 Gru 2020, 15:29

Witajcie.
Bardzo chętnie nabędę obiektywy do Refraktorów.Zarówno w celach jak i bez , mogą też być starsze wiekowe wydania , zarówno AC , ED jak i APO.
Wskazane "D" od powiedzmy 4" wzwyż.Oferty Proszę na PW.
Pozdrawiam Krzysztof. :wink:
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7871
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 

Postsuper_novy | 18 Sie 2021, 19:57

Krzysztof_P napisał(a):Witajcie.
Bardzo chętnie nabędę obiektywy do Refraktorów.Zarówno w celach jak i bez , mogą też być starsze wiekowe wydania , zarówno AC , ED jak i APO.
Wskazane "D" od powiedzmy 4" wzwyż.Oferty Proszę na PW.
Pozdrawiam Krzysztof. :wink:



Krzysiu! Wysłałem do Ciebie PW.
12" maleństwo na Dobsonie, Soligor MT-800, Orion 80ED APO, C40D, Nikon 12x50, 3,5-13 LVW i kilka większego kalibru, Barlow x2 2" i GSO x5 1,25", szare i kolorowe szkiełka, trochę różnego złomu i ciągle coś przybywa do kompletu.
Awatar użytkownika
 
Posty: 455
Rejestracja: 04 Mar 2009, 23:21
Miejscowość: Kraków

 

Postalabama | 12 Gru 2022, 14:17

I jak, udało się zgromadzić kolekcję sprzętu?


_________________________________
https://samozatrudniony.pl/ranking-ubezpieczen-na-zycie
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 Lut 2022, 11:59

PostKrzysztof_P | 04 Sty 2023, 07:47

Cześć.
Coś tam już posiadam i robi się w domu "tłoczno".
Pozdrawiam Krzysztof. :wink:
Obserwatorium Roll-Off: Refraktory APO i ED , SCT-ki , MAKI , Newtony , SolarMax60 II i inne sprzęciki.
Serdecznie Zapraszamy.

"Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza".

Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
Awatar użytkownika
Administrator Forum
 
Posty: 7871
Rejestracja: 06 Sie 2006, 12:03
Miejscowość: Kraków

 

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

AstroChat

Wejdź na chat